Vela Exchage Nedir? VELA Coin Tüm Detaylar

VELA COİN NEDİR
Abone Ol 

Vela Exchage, Gateio Borsasında listeleneceğini duyurdu. Söz konusu duyurunun ardından gözlerin projeye çevrilmesiyle, proje ile ilgili detayları sizler için derledik. Vela Exchage (VELA Coin ) Nedir? VELA Coin Tüm Detaylar 

Vela Exchage coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve linkte bulunan siteye git kısmına tıklayarak bonus kazanın!

Vela Exchage (VELA Coin) Nedir?

Vela Exchange, sınıfının en iyisi ticaret araçları, topluluk desteği ve hızlı yürütme/uzlaştırma özelliklerine sahip yeni nesil bir sürekli ticaret DEX’idir.

Merkezi olmayan ticaret için geleneksel finans benzeri yetenekler sağlamak üzere oluşturulan Vela Exchange, gelişen bir ekosistem oluşturmak için güçlü bir kullanıcı deneyimini teşvik programlarıyla birleştirir. 

Mimari, gelişmiş grafik işlevselliğini, yeni sentetik varlıkları, ticaret otomasyonunu ve çok daha fazlasını desteklemek için oluşturulmuş bir teknik yığın ile merkezi olmayan ticaretin sınırlarını zorlamak üzere tasarlandı.

Vela Exchange, hızlı işlemler, güvenli ticaret ve ek sentetik seçeneklere ve türevlere genişletilebilirlik sağlamak için yenilikçi blok zinciri mimarisiyle oluşturulmuş izinsiz, kendi kendini gözetim altında tutan sürekli bir borsadır. 

Vela Exchange’in ödül yapısı, likidite sağlama ve ticaret için yüksek teşvikleri korurken, token ve ödül arzını yönetmek için dikkatli bir şekilde dengelenmiştir.

Vela Coin kurucusu kim, kime ait?

Vela Coin kurucusu Travis Skweres’dir.  Travis, Vela Exchange’in CTO’su ve kurucu ortağıdır. 10 yılı aşkın bir süredir web3’ü kurmuş, ilk Bitcoin borsalarından biri olan Portal tarafından satın alınan Cryptonaut ve diğer protokoller dahil olmak üzere projeleri başlatmış ve büyütmüştür. Geçmişi, Travis’in dijital ürün ve strateji uygulamalarına ilişkin inisiyatiflere liderlik ettiği lider bir danışmanlık firması olan BCG’de görev süresi içeriyor.

Vela Exchage toplama arzı nedir?

Vela Exchage toplama arz: 10.000.000

İlginizi çekebilir

Vela Exchage fiyatı en yüksek kaçı gördü?

Vela coin fiyatı en yüksek ₺146.92 görmüştür.

Vela Exchage fiyatı en düşük kaçı gördü?

Vela coin fiyatı en düşük ₺24.92 görmüştür.

Vela Coin nereden, nasıl alınır?

VELA Coin alım-satım işlemlerine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. KYC doğrulamasının ardından kripto ticaretine artık başlayabilirsiniz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.