Ethereum Shapella Güncellemesi O Tarihte Gerçekleşecek!

ethereum shapella
Abone Ol 

Çeşitli test ağlarında Ethereum yükseltmesini başarıyla simüle ettikten sonra, geliştiriciler şimdi mainnet için bir tarih açıkladılar. İşte Ethereum Shapella güncelleme tarihi.

  • 12 Nisan’da, uzun zamandır beklenen Shapella yükseltmesi, Ethereum’un ana ağında kullanıma sunulacak.
  • Yükseltme ile protokolde yer alan Etherler tekrar serbest bırakılacak. Ethereum destek ekibi, “Doğrulayıcıların, paylarını işaret zincirinden yürütme düzeyine geri çekmelerine izin veriyor” diyor .
  • Mutabakat mekanizması, Proof-of-Stake‘e geçtiğinden , yatırımcılar protokole ETH yatırabilir ve böylece bir getiri elde edebilir.
  • Shapella yükseltmesi, yürütme katmanı (Shanghai), fikir birliği katmanı (Capella) ve motor API’sindeki değişiklikleri birleştirir.
  • Ethereum yazı tarihi itibariyle 1817 Dolardan işlem görüyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.