Magikal.AI Nedir? MGKL Coin Yorum, Geleceği

Magikal.AI coin
Abone Ol 

Magikal.AI (MGKL Coin) Gateio borsası listeleme haberinin ardından kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış gibi görünüyor. Magikal projesi ile ilgili detaylara makalemizde yer verdik. Magikal.AI (MGKL Coin) Nedir, Nasıl Alınır? MGKL Coin Yorum, Geleceği

MGKL Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve linkte bulunan siteye git kısmına tıklayarak bonus kazanın!

Magikal.AI (MGKL Coin) Nedir?

Magikal.AI, en son yapay zeka teknolojisini kullanarak NFT’ler oluşturmak için nihai platformdur. Platform, dakikalar içinde ve sıfır geliştirici bilgisi ile en kaliteli tasarımları NFT’ler olarak oluşturarak kendini ifade etmek isteyen herkes tarafından erişilebilir.

 • AI tarafından oluşturulan görüntüler benzersiz ve son derece ayrıntılı olabilir , bu da onları NFT’ler için mükemmel adaylar yapar. Yapay zekanın görüntü oluşturmada kullanılması, yaratıcı ifade için yeni olanaklar açar ve gerçekten türünün tek örneği dijital sanat eserinin yaratılmasına yol açabilir .
 • AI ile herkes, özel tasarım/geliştirme becerilerine veya bilgisine sahip olmak zorunda kalmadan görüntüler oluşturabilir. Bu yeni devrim, bireysel ihtiyaçlara uygun benzersiz görüntüler yaratmanın kapılarını açıyor.
 • AI , görüntünüzü oluştururken maksimum yaratıcılığa izin verecek şekilde programlanmıştır.
 • AI’ya Bir Spagett’in görüntüsünü yapmasını  söyleyebilirsiniz uçan spagettive saniyeler içinde harika sonuçlar alırsınız.

Magical.AI, tasarım veya geliştirme becerilerinden bağımsız olarak herkes tarafından erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu arayüzümüzle herkes nefes kesici ve türünün tek örneği dijital sanat eserleri yaratabilir. İster bir sanatçı, koleksiyoncu veya yaratmayı ve keşfetmeyi seven biri olun, platformumuz, yapay zeka tarafından oluşturulan görüntülerle desteklenen NFT’lerle dijital sanat deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor. Platform, yaratıcılık ve özelleştirme için benzersiz fırsatlara erişim sağlayarak, diğerlerinden ayrılan benzersiz ve çarpıcı dijital sanat eserleri oluşturmanıza ve toplamanıza olanak tanımaktadır.

 • Token Adı: Magical.AI
 • Token Sembolü: MGKL
 • Maks Arz:2,500,000,000,000
 • Token Türü:BEP-20

Token dağıtım oranı ve kilit açma kuralları şu şekildedir:

 • Takım %10:TGE kilit açma %0 ,3 aylık uçurum,12 aylık aylık hakediş
 • Likidite %20:TGE kilit açma %0,AMM listelemesi için yeterli token kilidi açılacaktır. Gerisi sirkülasyonsuz olacaktır.
 • Staking/Ödüller %10:TGE kilit açma %0
 • Özel satış %20:TGE kilit açma %0,24h uçurum,4 aylık aylık hak kazanma
 • AIPAD IDO %40:TGE kilit açma %16,1 aylık uçurum,3 aylık aylık hak kazanma

MGKL Coin nasıl, nereden alınır?

MGKL Coin alım-satım işlemlerine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. KYC doğrulamasının ardından kripto ticaretine artık başlayabilirsiniz.

MGKL Coin Maks Arzı ne kadar?

MGKL Coin Maks Arz:2,500,000,000,000

MGKL Coin yorum, geleceği

MGKL Coin Yorum, Geleceği! Magical.AI, projesi henüz çok yeni bir projedir. Söz konusu listelemeler gerçekleşip gerekli veriler oturduktan sonra bölüm yeniden güncellenecektir.  Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmalarını yapmalıdır.

MGKL Coin resmi web sitesine göre yol haritası şu şekildedir:

 • Platform Lansmanı Mart ’23

Magical v1.0 platformunun lansmanı halka açık olacak.

 • 23 nisan (Özel Varyasyon)

AI Magikal.ai, yüklediğiniz bir görüntünün bir varyasyonunu anında ve inanılmaz derecede ayrıntılı bir NFT ile oluşturmanıza olanak tanır.

 • 23 mayıs (Tamamen Özelleştirilmiş Görüntü)

BlueZilla ekosistemine katılıyor 

Bu Özellik, görüntüyü seçerek bir görüntünün düzenlenmesine ve genişletilmesini sağlar. Ardından yapay zekaya boşluğu neyle doldurmak istediğini söyleyebilir ve görüntüyle sihirli bir şekilde harmanlanacaktır.

BlueZilla, ekosistemlerini oluşturmaya, kullanıcılara değer sunmaya ve blok zinciri endüstrisini bir bütün olarak ileriye taşımaya yardımcı olacak platformlar ve projelerle zincirler arası manzarayı tohumlama misyonundadır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.