TRON Coin Nedir ? TRX Coin Nasıl Alınır ?

trx coin nedir
Abone Ol 

TRON Coin , Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz olup, özgür içerikli bir eğlence sitesi olarak sektörde yerini almaktadır. Sistemde geliştiriciler  akıllı sözleşme , merkezi olmayan uygulamalar geliştirebiliyor bunları yayınlayabiliyor ve veri ve diğer içerikleri depolayabilmektedirler. TRON 2017’de Justin Sun tarafından kurulmuştur. Peki tam olarak TRON Coin Nedir , Nasıl Alınır ? TRX Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

TRON Coin Nedir ?

TRON Coin ‘ in , merkezi Singapur’da olup ,  ilk başlarda Ethereum tabanlı bir token olarak işlem görmüş olsa da 2018 senesinde kendi özerliğini ilan etmiş ve bu şekilde piyasada yer almaya devam etmiştir. Proje en iyi şekilde içerik paylaşımına ve eğlenceye odaklanan merkezi olmayan bir platform olarak tanımlanmaktadır ve bu amaçla en büyük kazanımlarından biri 2018’de dosya paylaşım hizmeti BitTorrent idi. TRON hedeflerini altı aşamaya böldü. Bunlar arasında basit dağıtılmış dosya paylaşımı sağlama, finansal ödüller yoluyla içerik oluşturmayı yönlendirme, içerik oluşturucuların kendi kişisel belirteçlerini başlatmalarına izin verme ve oyun endüstrisini merkezi olmayan hale getirme yer alıyor.

TRON, kendisini içerik oluşturucuların izleyicileriyle doğrudan bağlantı kurabilecekleri bir ortam olarak konumlandırdı. İster akış hizmetleri, uygulama mağazaları veya müzik siteleri olsun, merkezi platformları ortadan kaldırarak, içerik oluşturucuların aracılara çok fazla komisyon kaybetmeyeceği umulmaktadır. Buna karşılık, bu da içeriği tüketiciler için daha ucuz hale getirebilir. Eğlence sektörünün giderek daha fazla dijitalleştiği göz önüne alındığında, TRON bu sektöre blok zincir teknolojisini uygulama konusunda bir başlangıç ​​yapabilir.

tron coin nedir

Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz olan TRON, özgür içerikli bir eğlence sitesi olarak sektörde yerini almaktadır. Sistemde geliştiriciler ;  akıllı sözleşme , merkezi olmayan uygulamalar geliştirebiliyor ,  bunları yayınlayabiliyor ve veri ve diğer içerikleri depolayabilmektedirler. TRX ‘ e göre bu ağı çevreleyen ekosistem , üst düzey ölçeklenebilir ve yüksek verimliliğe sahip hesaplama gücü sayesinde ; tutarlı güvenilirlikte ve yüksek hız doğrulamada uzmanlaşmaktadır. TRON COİN dört temel çalışma prensibi bulunmaktadır;

  • Veri Özgürlüğü : Her türlü içerik kontrol sağlama olmadan platforma yüklenebilir.
  • İçerik Sağlama : İçerik karşılığında dijital varlık kazanılabilmektedir. Böylece platform kendi kendine var olmayı sürdürür.
  • Kişisel ICO : Üyeler ICO düzenleyerek , kendi geliştirdikleri dijital para dağıtımı yapabilmektedirler.
  • Altyapı : Dağıtımlı dijital varlıklara, dağıtımlı al – sat imkanı , otonom oyun oynama fırsatı tahmin ve oyun sistemini kapsamakta olan , altyapı sistemleri eşlik etmektedir.

TRON Coin Toplam Arz  !

TRX Toplam Arz : 100.850.743.812 TRX ‘ dir.

Önerilen Makaleler

trx coin nasıl alınır

TRX Coin Nasıl Alınır ?

TRX Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus Cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. TRON alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • TRX Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.