MAHA Coin Nedir ? MahaDAO Nasıl Alınır ?

maha coin nedir
Abone Ol 

MAHA, dünyanın ilk değer kaybetmeyen kripto tokeni olan ARTH değerli madeni paraları düzenleyecek bir yönetişim ve yardımcı program tokenidir. Peki tam olarak MAHA Coin Nedir ? MahaDAO Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

İçerik Rehberi

MAHA Coin ( MahaDAO Coin ) Nedir ?

MAHA Coin , belirteç sahiplerine ARTH madeni para için tasarruf oranları, istikrar ücretleri, yön, strateji ve gelecekteki eylem planı üzerinde oy kullanma yetkisi veren bir yönetim belirtecidir. MAHA , ARTH madeni parasının tamamen merkezi olmayan kalmasına yardımcı olmaktadır. ARTH amacı ise , itibari para birimleri, stablecoin’ler, tokenize varlıklar, kripto para birimleri, emtialar, tahviller, hisse senedi endeksleri ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli ve ilişkisiz varlıklardan oluşan bir sepetle desteklendiği için yatırımcılarının servetini korumaktır.

MahaDAO, piyasa koşulları ne durum da olsun satın alma gücünü korumayı vaat eden bir kripto para olan ARTH’ın arkasındaki stablecoin platformu olarak bilinmektedir. Güçlendirilen ve halk tarafından yönetilen Mahadao, tüm karar alma süreçlerinde canlı bir topluluk tutmak için tasarlanmıştır. Yönetişim portalları, forumlar ve sosyal söylemin gücü gibi demokratik çerçeveleri kullanan büyüme, topluluk tarafından ve topluluk için yönlendirilir.

mahadao coin nedir

  • Zenginliği Koru :  Zor kazanılan servetin enflasyon nedeniyle daha fazla erozyonu yok. ARTH, finansal hayatınızı aşırı para basmanın etkilerinden koruyarak , kullanııcların satın alma gücünü korumakta ve artırmaktadır.
  • Değer Kararlı :  ARTH, ARTH kullanıcılarına kalıcı bir gerçek değer istikrarı sağlamak için iyi çeşitlendirilmiş, korelasyonu olmayan, özenle seçilmiş bir varlık sepetinden oluşan bir Küresel Ölçüm Birimi’ne karşı sabitlenmiştir.

  • Adil Servet Dağılımı :  Topluluk merkezli, merkezi olmayan bir yaklaşımla Arth, adil ve eşit, konsantre olmayan servet rezervine sahip yeni ve daha iyi bir finansal dünyanın yolunu açıyor.

Kullanıcılar MahaDAO Likidite Çiftçiliği Programında yüksek faizler kazanabilir ve kripto varlıklarında zengin ödüller kazanabilmektedir . MAHA belirteçlerinin ARTH oluşturmak için likidite sağlayarak yetiştirildiği, kripto varlıkları üzerinde piyasa oluşturmaya yönelik topluluk temelli bir yaklaşımdır. Bir madenci olarak, ARTH’yi stake ederek ve Arth Tasarruf Oranından faiz kazanarak ARTH tokenlarından da faiz kazanabilmektesiniz.
ARTH, amortismanla mücadele etmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir algoritmik para birimidir. Piyasa hangi yönde hareket ederse etsin ARTH coin sahipleri satın alma güçlerini kaybetmeyecektir. ARTH, kullanıcıların kontrol ettiği, değeri istikrarlı bir para birimi olduğundan, oynaklık olmadan kullanıcılara finansal özgürlük sağlamaktadır.

MahaDAO Toplam Arz !

MahaDAO Toplam Arz : 9.997.846 MAHA ‘ dir.

Önerilen Makaleler

MahaDAO Coin Nasıl Alınır ? Maha Coin Nasıl Alınır ?

MAHA Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. MAHADAO alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • MAHA Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.