OPUL Coin Nedir ? Opulous Coin Nasıl Alınır ?

opul coin
Abone Ol 

Opulous , müzik endüstrisine Merkezi Olmayan Finansmanı getiriyor , sanatçıların ihtiyaç duydukları fonlara erişim şeklini değiştiriyor ve ilk müzik telif hakkı destekli NFT’ler için bir fırlatma rampası sağlıyor .Peki tam olarak OPUL Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Opulous Coin Nasıl Alınır ?

İçerik Rehberi

OPUL Coin ( Opulous ) Nedir ?

Opulous, gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen ilk eşler arası Merkezi Olmayan Finans platformudur. Opulous, sanatçıları ve yatırımcıları daha önce hiç olmadığı gibi birbirine bağlamak için geleceğe yönelik blok zinciri ve akıllı sözleşme teknolojisini kullanan kripto para birimi tarafından desteklenmektedir .

Opulous, müzik telif hakkı NFT‘lerini başlatan ilk platformdur. Diğer NFT’lerin aksine, Opulous tokenları alıcılara müzik telif haklarında bir pay sunmaktadır . Bu çığır açan NFT’ler, bir sanatçının kariyeri ilerledikçe aylık telif geliri ve değer artışı sağlayacak. NFT sahipleri bu pasif geliri takip edebilir ve kazançlarını doğrudan Opulous hesaplarından çekebilir. Ek olarak , yaklaşmakta olan Opulous NFT Borsasında takas edilebilmektedirler.

opul coin nedir

NFT Exchange’i kullanarak herkes en sevdiği sanatçının müzik telif hakkının bir parçasına sahip olabilir ve daha önce yalnızca sektördeki kişilerin erişebildiği değerli varlıkları satın alabilir .

Müzisyenler müzik telif haklarını NFT olarak özgürce satarak para toplayabilirken , hayranlar kariyerlerinde gerçek bir hisse satın alarak idollerini destekleyebilir ve onlarla daha yakın bağlantılar kurabilir.

Opulous Toplam Arz ! 

Opulous Coin  Toplam Arz : 1.000.000.000 32.706.000 OPU ‘ dir. 

Önerilen Makaleler

opulous nasıl alınır

Opulous Coin Nasıl Alınır ?

Opulous Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.  OPUL Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

  • OPUL alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.