Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSynthetix (SNX) Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Synthetix (SNX) Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Synthetix (SNX) Coin ne zaman yükselecek? SNX coin almanın zamanı mı? İşte en güncel SNX Coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri

spot_img

Synthetix (SNX), Ethereum blok zincirinde sentetik varlıkların yayınlanmasını sağlayan bir protokoldür. SNX coin ağın yerel tokeni ve kripto para birimidir. Yazının devamında Synthetix (SNX) Coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Synthetix (SNX)

Synthetix, sentetik varlıkların ihraç edilmesine yönelik Ethereum tabanlı bir protokoldür. Eski finanstaki türevlere benzer şekilde, sentetik varlıklar, “Synth’ler” olarak bilinen, o varlığı tutmanıza gerek kalmadan başka bir varlığın getirilerini izleyen ve sağlayan ERC-20 akıllı sözleşmeler biçimindeki finansal araçlardır.

snx coin satın al, snx nereden alınır, nasıl alınır, snxusdt, how to buy snx

Synthetix’in merkezi olmayan borsası (DEX) Kwenta’da kripto para birimleri, endeksler, tersler ve altın gibi gerçek dünya varlıkları gibi çeşitli Synth’lerle işlem yapabilirsiniz. Synthetix’in yerel tokenı Synthetix Network Token (SNX), ihraç edilen Synth’lere karşı teminat sağlamak için kullanılır.

Ayrıca okuyun: Güncel kripto para yorumları

Synthetix (SNX) Nereden Alınır?

SNX coin nasıl, nereden alınır sorusunun cevabını arıyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • SNX Coin alım-satım işlemlerinizi buradan (BONUS) başlatın. 
  • Binance tüm borsalar arasında en düşük komisyon oranlarına sahiptir.
  • SNX satın almak için Binance hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.
  • Doğrulamaları tamamladıktan sonra para transferi yaparak SNX işlem çiftlerinde alım yapabilirsiniz.

SNX Coin Yorum

2021 yılında boğanın gelmesiyle 100x fiyat performansı gösteren SNX Coin, 2022’de başlayan ayı piyasasıyla resmen magmaya doğru yolculuk yaptı. 28 Dolar değerindeki ATH seviyesinden %91 oranında düşüş yaşayan proje düşüş trendinden çıkamadı. SNX coin yorum ve geleceği hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız bakmanız gereken ilk yer Bitcoin’dir.

Bitcoin kendi boğasını yaşamadan altcoinlerin boğa yaşaması çok zordur. Bitcoin yarılanma 2024 yılında gerçekleşecek.

SNX Coin Geleceği

SNX Coin 2023 yılında düşüş trendinden çıkamadı. SNX Coin geleceği için Bitcoin yarılanması ve Bitcoin ETF başvurularının olumlu sonuçlanması yeni bir boğanın başlamasına neden olabilir. Fakat bu süreçte SNX coin almak için acele etmenin çok bir mantığı yok.

SNX Coin Fiyat Tahminleri

Fiyat tahminlerimiz gelecekteki fiyat hareketlerini denemek ve tahmin etmek için çeşitli makine tabanlı algoritmalar kullanır. Bu fiyat tahmini sorularınızın çoğuna cevap vermeyi amaçlamaktadır. Synthetix (SNX) ATH’yi (tüm zamanların en yüksek seviyesi) geri kazanabilecek mi? Gelecek ay Synthetix’in değeri ne olacak? Şimdi Synthetix satın almanın doğru zamanı mı? Synthetix şu anda yükseliş veya düşüş işaretleri gösteriyor mu? Bu Synthetix fiyat tahmini tahmininde, Synthetix’in fiyatını tahmin etmek için çeşitli SNX teknik göstergelerini işleyeceğiz.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2023

SNX Coin maksimum 3,95 $ fiyatına ulaşmasını bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat 2,63 dolar ve ortalama fiyat 3,29 dolar civarında seyredebilir.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2024

Synthetix yeni zirvelere ulaşmaya devam ettikçe algoritmamız, Synthetix’in 2024’te maksimum 6,14$’lık bir fiyata ulaşmasını, yılın ortalama fiyatının ise 5,48$ civarında kalmasını bekliyor. Bir ayı piyasası ortaya çıkarsa SNX’in 2024’te ulaşabileceği minimum fiyat 4,82 dolar olabilir.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, kripto paranın birçok iş sektöründe tanınır hale gelmesiyle Synthetix’in etkileyici bir büyüme görmesini bekliyoruz. Sonuç olarak fiyat 8,33 dolara kadar çıkabilir ve ortalama 7,67 dolar civarında olabilir. Synthetix minimum 7,01 dolarlık bir fiyat görebilir.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2026

Kripto piyasasında sermayenin sürekli büyümesiyle Synthetix, 2026’da ortalama 9,86 dolar fiyatla maksimum 10,52 dolar fiyata ulaşabilir. Bir satış gerçekleşirse tahminimizde beklenen minimum fiyat 9,21 dolar olabilir.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2027

SNX’in dünya genelindeki ülkeler tarafından benimsendiği göz önüne alındığında Synthetix, 2027 yılına kadar maksimum 12,71 $ fiyat talep edebilir ve ortalama fiyatın 12,06 $ olması bekleniyor. Ayrıca aynı yıl için minimum fiyat 11,40 doları görebilir.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında, düzenleyicilerin kripto paranın kalıcı olduğunu kabul etmeye başlamasıyla Synthetix’in benimsenmesi artmaya devam edecek. Yatırımcılar SNX’in 2028 yılına kadar maksimum 14,91 $ fiyatına ve ardından 13,59 $ minimum fiyatına ulaşacağını görebilirler. 2028 yılı ortalama fiyatının 14,25 dolar olması bekleniyor.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2029

2029’da, son 5 yıldaki büyüme nedeniyle başka bir büyük boğa göreceğiz, bu da Synthetix yatırımcılarının SNX’in maksimum 17,10 $ fiyatına ve ardından 16,44 $ ortalama fiyata ulaşacağını görebileceği anlamına geliyor. Teknik analizimizden elde edilen minimum fiyat 15,78$’dır.

Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için SNX’in piyasa duyarlılığına bağlı olarak 19,29 dolara doğru yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Bu desteği elde edememek, Synthetix’in ortalamasını 18,63 dolar civarında ve 17,98 doların dibini görebilir.

SNX Coin Neden Düşüyor?

SNX Coin neden düşüyor sorusunun cevabı, kripto para piyasası ayı dönemindeyken yatırımcılar alımlarını durdurur ve ciddi satışlar başlar. Bu noktada tek ilgilenilen nokta Bitcoin’dir. Durum böyle olunca SNX coin düşmesi kaçınılmaz oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

SNX Token

SNX Token, Synthetix platformunun yerel kripto para birimidir.

SNX ne zaman çıktı?

SNX, 2018 yılında piyasaya sürüldü.

SNX Coin kurucusu (sahibi) kim?

SNX, Kain Warwick tarafından kurulmuştur.

SNX Coin hangi ülkeye ait?

SNX, tüm dünyada kullanılabilen bir kripto para ticaret platformudur.

SNX toplam arzı nedir?

SNX toplam arzı 323,832,141 adettir.

SNX dolaşan arzı ne kadar?

Güncel dolaşan arz 269,795,383 adettir.

SNX Coin en yüksek kaçı gördü?

SNX en yüksek $28.77 seviyesini görmüştür.

SNX Coin en düşük kaçı gördü?

SNX Coin en düşük $0.03258 seviyesini görmüştür.

SNX ATH

SNX Coinin ATH (en yüksek değer) seviyesi $28.77 olarak kaydedilmiştir.

SNX ATL

SNX Coinin ATL (en düşük değer) seviyesi $0.03258 olarak kaydedilmiştir.

SNX bu ay yükselir mi?

SNX coinin yükselmesi için boğanın gelmesi gerekir.

Lütfen bu bilgileri güncel ve resmi kaynaklarla teyit etmeyi unutmayın, çünkü kripto para piyasaları hızlı ve değişken olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar