SWP Coin Nedir ? StepWatch Yorum , Geleceği !

swp coin nedir

Bildiğiniz üzere dünyada bir şey popüler hale gelince o ürün , hizmetle ilgili binlerce farklı kombinasyonda ürün yada hizmet çıkmaktadır . Kripto para piyasasında bile bu durum aynıdır . Yeni hareket et kazan platformu ile tanışın ! Peki tam olarak StepWatch (SWP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ! 

SWP Coin Nedir ?

StepWatch , ödül sistemi ile proje finansman sistemi arasındaki çatışmaları önlemek için 2 ayrı Token verir. Her coin türünün farklı görevleri ve işlevleri vardır. SWP ana kripto varlıktır . 

  • SWP, projenin ana simgesidir. StepWatch içinde ve dışında birçok uygulama ile bir yardımcı program belirteci olarak kabul edilir.
  • Ana coin görevi gören ve aynı zamanda Stepwatch’ın birçok işlevini üstlenen kullanışlı bir coin .
  • SWP’ye sahip olan kullanıcılar, Stepwatch’a katılırken birçok avantaja sahiptir ve DEFI özelliklerine katılabilir.
  • Tokenin toplam arzı, 5.000.000.000 ‘dır . 

StepWatch Nedir ?

StepWatch Sağlık ve zindeliği iyileştirmede teknolojik devrim olarak nitelendiriliyor . NFT ödülleri ve SWP coinleri, kullanıcıları günlük olarak düzenli egzersiz yapmaya teşvik etmek için kullanılır.

StepWatch , NFT Kazanmak İçin Taşı ve sosyal ağ öğelerini içeren bir WEB3 fitness ve sağlık izleme mobil uygulamasıdır. Yürüyerek, koşarak ve spor yaparak ödül alabileceğiniz bir yerdir. Platforma katılmak için ücretsiz bir Saate ihtiyacınız var veya önce bir NFT saat satın almanız gerekiyor.

Yürüme, koşma ve beden eğitimi daha sonra Platformda Kripto Para Birimi ve diğer NFT’leri elde etmenizi sağlayabilir ve kazandığınız öğeler platform içi etkinlikler için kullanılabilir veya platformda takas edilebilir.

StepWatch Nasıl Oynanır ?

  • StepWatch uygulamasını indirin.
  • Uygulamanın başlangıç ​​ekranında bir hesap kaydedin. E-posta adresinizi kullanarak StepWatch’a kaydolabilirsiniz.
  • Cüzdanınızı bağlayın veya bu adımı atlayın.
  • NFT İzle satın alın veya ücretsiz sürüm İzle kullanın
  • Uygulamayı deneyimleyin ve egzersiz yapmaya başlayın.

StepWatch (SWP) Coin Yorum , Geleceği !

Stepwatch herhangi bir listeleme gerçekleştirmemiştir . Bu nedenden dolayı veriler olgunlaşmamıştır . Listelemeler sonrası teknik analiz , yorum ve fiyat tahminleri bu sayfa üzerinden güncellenecektir .

Kripto Satın Almak İster Misiniz ?

Binance , yeni başlayanlardan uzmanlara kadar yatırımcılara, güçlü ancak kullanımı kolay bir platformda kapsamlı bir kripto ticaret deneyimi sunar. Buradan kaydınızı başlatın .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.