CHZ Yorum Temmuz 2022 !

chiliz yorum temmuz

Dünyanın en ünlü Fan Token üreticisine ait kripto para birimi CHZ yorum çoğu kullanıcılar için merak konusu . Geçtiğimiz boğada ciddi yükselişler elde eden altcoin için çok farklı senaryolar , yorumlar ve fiyat tahminleri var . Bu yazımızda sizler için Chiliz (CHZ) Yorum Temmuz 2022 derledik . 

Tüm yorumlardan önce sizi CHZ hakkında biraz bilgilendirmek isterim . CHZ Coin , Malta merkezli FinTech sağlayıcısı tarafından spor ve eğlence için önde gelen dijital para birimidir. Kullanıcıların en sevdikleri spor markalarının yönetimine katılmalarını sağlayan blockchain tabanlı spor eğlence platformu Socios’u işletiyor. Socios.com’un çoklu taraftar tokenları buna bir örnektir. Spor kulüpleri ve dernekleri için taraftar tokenları, taraftarlarıyla bağlantı kurmanın ve yeni gelir akışlarının kilidini açmanın bir yolunu sunar.

Şimdi Chiliz (CHZ) Satın Al ! 

Chiliz (CHZ)
Veriler
Dolaşan Arz
6.000.378.771 CHZ
Toplam Arz
8.888.888.888 CHZ
Maksimum Arz 
8.888.888.888 CHZ
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$0.8915 / $0.004001

CHZ Yorum Temmuz

CHZ Coin makale tarihiyle ATH seviyesinden %88 civarında bir düşüş yaşamıştır . Ayı piyasasının hakim olduğu şu dönemde çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  CHZ yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Wallet Investor Temmuz CHZ Yorum

Algoritma tabanlı tahmin hizmeti WalletInvestor , CHZ için oldukça olumlu kısa vadeli bir tahmin veriyor. Web sitesi, geçmiş verilere dayanarak, 2022 için chiliz (CHZ) fiyat tahmininin Temmuz’da 0.1011 $ olacağını öne sürüyor. Platform, beş yıl içinde madeni paranın 0,298 dolar değerinde olması gerektiğini öngörüyor.

Coinskid CHZ Temmuz Yorum 

Kıdemli analistler Temmuz 2022 Chiliz (CHZ) USD tahminleri. Temmuz 2022’nin başında fiyat 0.1012 USD civarında olacağını ön görüyor . Temmuz 2022 için maksimum fiyat 0,1204, minimum 0,0819 USD. Temmuz 2022 ayı için ortalama Chiliz fiyatı 0,1012 USD’dir. Temmuz 2022 sonunda Chiliz fiyat tahmini 0.1012 $, Temmuz 2022 için değişiklik %6.

Coincodex CHZ Temmuz Yorum

Uzman analistler CHZ Temmuz ayı için ayıların baskın geleceğini düşünüyor . 1 aylık süreçte $ 0.065053 fiyat seviyesine düşeceğini ön görüyor .

Longforecast CHZ Temmuz Yorum

Kıdemli analistler CHZ için 0.077-0.110 Dolar fiyat seviyelerinde oynamaların olacağı görüşünce . Temmuz ayını ise 0.086 civarından kapatacağını ön görüyor . 

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre CHZ Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz CHZ fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.