Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSui Coin Yorum, Fiyat Tahmini ve Analiz

Sui Coin Yorum, Fiyat Tahmini ve Analiz

spot_img

Airdrop dağıtımına onay vermeyen Sui projesi bir çok testnet üyesini kızdırmayı başarırken, borsalar aracılığıyla ön satış yapması ise yoğun talebe neden olmuştu. Henüz borsa listelemesi gerçekleşmeyen Sui Coin için yorum, geleceği, fiyat tahmini ve analiz 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030 bilgikripto.com’da!  Sui piyasa tahmini, analizi veya fiyat tahmini arıyorsanız, muhtemelen bilmek istersiniz Sui (SUI) fiyatının gelecekte nereye gidebileceği. Fiyat tahminlerimiz, gelecekteki fiyat hareketlerini denemek ve tahmin etmek için çeşitli makine tabanlı algoritmalar kullanır. Bu fiyat tahmini, sorularınızın çoğunu yanıtlamayı amaçlamaktadır. Sui (SUI) ATH’sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) geri alacak mı? Gelecek ay Sui’nin değeri ne olacak? Sui’yi satın almak için doğru zaman mı? Sui şu anda yükseliş veya düşüş işaretleri gösteriyor mu? Bu Sui fiyat tahmini tahmininde, Sui fiyatını tahmin etmek için çeşitli SUI teknik göstergelerini işleyeceğiz.

Sui Coin Yorum

Sui coin hakkında yorum yapmadan projeyi detaylı incelemek bizlere daha fazla fikir sunacaktır. Gelin birlikte projenin detaylarına bir bakalım. Bir projeyi yorumlamadan önce proje hakkında tüm teknik verilere sahip olmalı kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Yatırımcılar

Sui ekosistemi, Mysten Labs tarafından geliştirilmiştir. Mysten Labs, Eylül 2021’de dört eski Facebook mühendisi Evan Cheng, Sam Blackshear, Adeniyi Abiodun ve George Danezis tarafından kurulmuş bir kripto ve blockchain altyapı teknolojisi şirketidir.

Sui projesi dünya devi şirketlerden yatırım almayı başarmıştır. İşte Sui ekosistemine yatırım yapan firmalar;

 • Binance Labs: Binance Labs, daha geniş blok zinciri ekosisteminin büyümesine yardımcı olan endüstri projelerine finansman sağlayarak uygun blok zinciri girişimcilerini, girişimleri ve toplulukları belirler, yatırım yapar ve güçlendirir. Binance firmasının yatırım koludur.
 • A16z: Andreessen Horowitz (a16z), Kaliforniya Silikon Vadisi’nde, geleceği teknoloji yoluyla inşa eden cesur girişimcileri destekleyen bir risk sermayesi şirketidir.
 • Jump Crypto: Jump Trading Group’un bir bölümü olan Jump Crypto, web3 altyapı geliştirme ve yatırımında dünya lideridir.
 • Apollo: Apollo Global Management, dünyanın en önde gelen yatırımcılarının çoğuna hizmet veren en büyük varlık yöneticilerinden biridir.
 • Franklin Templeton: Franklin Templeton, yetmiş yılı aşkın tecrübesiyle varlık yönetiminde dünya lideridir.
 • Coinbase Ventures : Coinbase borsasının yatırım koludur.
 • Circle Ventures: Circle Ventures, New York, New York merkezli bir risk sermayesi şirketidir. Şirket teknoloji alanına yatırım yapmayı tercih ediyor.
 • Lightspeed Venture Partners: Lightspeed Venture Partners, tüketici, işletme, teknoloji ve temiz teknoloji pazarlarıyla ilgilenen bir risk sermayesi şirketidir.
 • Sino Global: Sino Global Capital, internetten bu yana en önemli atılım olarak gördüğümüz blockchain teknolojisinin gelişimini ve benimsenmesini hızlandırmayı amaçlıyor.
 • Dentsu Ventures: Dentsu Ventures, girişimcileri yeniliklerini dünyaya taşımaları için destekleyen bir kurumsal risk sermayesi fonudur.
 • Greenoaks Capital: Greenoaks, küresel bir internet yatırım firmasıdır. Greenoaks, küresel olarak teknoloji etkin işletmelere yoğun, uzun vadeli yatırımlar yapar.
 • O’Leary Ventures: O’Leary Ventures, birçok sektörde yatırım yapma konusunda çeşitli bir geçmişe sahip, genel bir girişim sermayesi yatırım platformudur.

Proje yatırım konusunda dünya devleri çalışmaktadır. Buda projeye bakış açımızda yüksek bir olumluluk seviyesi kazandırmaktadır. Yatırımcılar arasında Binance Labs’ın olması Sui’nin ilerleyen dönemlerde Binance borsasında listelenmesinin ön ayağı olabilir. Binance Sui için ciddi bir hype kazandırır.

Daha önce Arbitrum airdrobunda milyonlarca dolar değerinde token dağıtılmasına rağmen, borsa listeleme haberleri ve Binance listelemesi ciddi hype kazandırmıştı. Yatırımcı konusunda bizden tam puan alıyor.

Sui piyasa tahmini, analizi veya fiyat tahmini arıyorsanız, muhtemelen bilmek istersiniz Sui (SUI) fiyatının gelecekte nereye gidebileceği. Fiyat tahminlerimiz, gelecekteki fiyat hareketlerini denemek ve tahmin etmek için çeşitli makine tabanlı algoritmalar kullanır. Bu fiyat tahmini, sorularınızın çoğunu yanıtlamayı amaçlamaktadır. Sui (SUI) ATH'sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) geri alacak mı? Gelecek ay Sui'nin değeri ne olacak? Sui'yi satın almak için doğru zaman mı? Sui şu anda yükseliş veya düşüş işaretleri gösteriyor mu? Bu Sui fiyat tahmini tahmininde, Sui fiyatını tahmin etmek için çeşitli SUI teknik göstergelerini işleyeceğiz.

Takım ve Kurucu

Sui, eski Meta mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Bir projeyi yorumlarken, ekibe ve kurucu takıma göz atmak en büyük önceliğiniz olmalıdır. Haydi ekibe bir göz atalım;

 • Evan Cheng: Evan Cheng, Mysten Labs’ın Kurucu Ortağı ve CEO’sudur.
 • Adeniyi Abiodun: Adeniyi, finansal hizmetlerden kriptoya uzanan deneyime sahip bir ürün lideridir.
 • Sam Blackshear: Sam, Mysten Labs ve Sui kurucu ortağıdır.
 • George Danezis: Daha önce Facebook’ta çalışan George, Facebook’tan ayrıldıktan sonra MystenLabs’ı kurdu ve Sui Blockchain’in tasarımcılarından biri olarak çalışmaktadır.
 • Kostas Halkias: Sui projesinde yer alan ortaklardan biridir.

Beş kişilik grup, Sui blok zincirinin arkasındaki şirket olan Mysten Labs’ı kurmadan önce Novi bölümünde çalıştı. Mysten Labs, dünya devi şirketlerden ciddi yatırımlar almıştır. Ekip ve takıma göz attığımız zaman dünyanın önde gelen şirketi Meta’dan ayılmış ve bireyselde ciddi işler başarmış kişileri görebiliriz. Buda Sui Coin yorum açısından ciddi bir önem arz etmektedir.

Borsa Listelemeleri / Sui Coin Hangi Borsalarda Var / Listeli?

Bir kripto varlık için popüler konuma gelmek için ilk adım borsa listelemesidir. Tabi bunu çok ciddi ve güzel dönemlerde yapılması gerekir. Projenin hype kazanması için başlangıçta popüler borsaların tercih edilmesi güven açısından önemlidir. İşte Sui coinin listelendiği bazı Major borsalar;

Borsalara tıkladıktan sonra Siteye Git yazısına tıklayarak bonus ile kaydolabilirsiniz. 

Sui Coin Binance Borsasında

 Binance borsasının listelemesi projenin ilerlemesi açısından büyük önem taşıyor. Bildiğiniz üzere Binance Labs Sui projesine geçtiğimiz dönemlerde yatırım yaptı. Sui’nin Binance borsasında yer alması Sui açısından çok büyük avantajdır. Sui coin yorum ve analizlerini paylaşırken bu gibi faktörlere dikkat etmelisiniz.

Sui Coin Teknik Analiz

Sui, 3 Mayıs itibariyle Binance,Kucoin, Gate.io, Mexc, Bitget OKX, Bybit ve Coinlist borsalarından listelendi. Bildiğiniz gibi Sui ön satışı Kucoin, OKX ve Bybit üzerinden gerçekleşti. Proje 1 Şubat 2023 tarihinden önce Discord’da yer alan kullanıcılar için bir çekiliş düzenledi. Proje, ön satış için uygun olan 180.000 hesabı eledi ve kullanıcılara e-posta bildirimleri gönderdi. Bu şanslı kişiler, 0,03$ seviyesinden SUI ön satışına katıldılar.

Sui coin fiyat analizi yaparken Genel satışta ve Whitelist satışında toplam 594 milyon SUI coin satıldı. Bunun 270.000.000 Milyonu whitelist satışında satıldı. Bu tokenler kilitli değildir. 

Geriye kalan 324 Milyon Token 13 aya bölünecek şekilde kilitli olarak dağıtılacaktır. Basit bir matematikle Sui’nin ilk ay dolaşan arzının 300 Milyon civarında olması bekleniyor. Her kilit açılışında Sui coin’de düşüşler görebiliriz. Bir sonraki kilit açılışı, 3 Temmuz, 3 Ağustos ve 3 Eylül şeklinde devam ediyor.

 Teknik göstergelerimize göre, mevcut duygu Ayı , Korku ve Açgözlülük Endeksi 62 (Açgözlülük) gösteriyor Sui , son 30 günde %16,45 fiyat oynaklığı ile 14/30 (%47) yeşil gün kaydetti.

24 Haziran 2023 06:46 tarihli verilere göre , genel Sui fiyat tahmini duyarlılığı düşüş yönünde. 14 teknik analiz göstergesi düşüş sinyali verirken, 4 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri vermektedir. Sui’nin 50 günlük SMA’sı (basit hareketli ortalama) şu anda 0,956708 dolar . 50 günlük SMA, Sui Crypto’nun 50 günlük bir süre içindeki ortalama fiyatını gösterir. 

sui coin teknik analiz temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık 2023, 2024, 2025, 2026, 2027 destek ve direnç

0,803991$ değerindeki günümüzün klasik pivot noktasına (P1) göre , Sui Crypto 0,778305$ 0,760079$ ve en güçlüsü 0,734393$ destek seviyelerine sahip Benzer şekilde, Sui Crypto direnç seviyeleri 0,822218 $ 0,847904 $ ve 0,866130 $’ dır .

Sui Crypto’nun 14 günlük RSI’si 45.94’te, bu da SUI’nin şu anda nötr olduğunu gösteriyor. SUI için teknik göstergeleri analiz ettikten sonra, önümüzdeki birkaç gün içinde hafif bir düzeltme olmasını bekliyoruz.

Aşağıda Sui saatlik, günlük, haftalık ve aylık fiyat tahminlerini görebilirsiniz. Bu tahminler size Sui’nin bir saat içinde, bugün, yarın, gelecek hafta, gelecek ay ve yıl değerinin ne olacağına dair bir gösterge vermeyi amaçlamaktadır.

Sui Coin Fiyat Tahmini, Geleceği 2023-2030

Sui fiyat tahminlerimiz, göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), hareketli ortalama (MA), ortalama gerçek aralık (ATR) ve bollinger bantları gibi çeşitli teknik göstergeleri analiz eden çeşitli makine tabanlı algoritmalar kullanılarak belirlenir. Sui Coin fiyat tahmini Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım Aralık 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029, 2030

YIL MİNİMUM FİYAT ORTALAMA FİYAT MAKSİMUM FİYAT
2023 $0.75 $1.16 $1.39
2024 $1.70 $1.93 $2.16
2025 $2.47 $2.70 $2.93
2026 $3.24 $3.47 $3.71
2027 $4.01 $4.25 $4.48
2028 $4.79 $5.02 $5.25
2029 $5.56 $5.79 $6.02
2030 $6.33 $6.56 $6.79
2031 $7.10 $7.33 $7.57

Kripto piyasasının oldukça değişken olduğu biliniyor, Sui’nin gelecekteki fiyat noktalarını tahmin etmek zor bir görev ve diğer birçok faktör fiyatı etkiliyor. Sonuç olarak sitemizde yer alan tahminler finansal tavsiye olarak alınmamalı ve kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Tarih Fiyat Değiştirmek
25 Haziran 2023 $ 0.787176 -0.26%
26 Haziran 2023 $ 0.813591 3.08%
27 Haziran 2023 $ 0.818261 3.68%
28 Haziran 2023 $ 0.847519 7.38%
29 Haziran 2023 $ 0.854269 8.24%
30 Haziran 2023 $ 0.789472 0.03%
1 Temmuz 2023 $ 0.786672 -0.33%
2 Temmuz 2023 $ 0.766930 -2.83%
3 Temmuz 2023 $ 0.752234 -4.69%
4 Temmuz 2023 $ 0.774710 -1.84%
5 Temmuz 2023 $ 0.753918 -4.48%
6 Temmuz 2023 $ 0.666902 -15.50%
7 Temmuz 2023 $ 0.653754 -17.17%
8 Temmuz 2023 $ 0.622361 -21.14%
9 Tem 2023 $ 0.602721 -23.63%
10 Temmuz 2023 $ 0.461923 -41.47%
11 Temmuz 2023 $ 0.511360 -35.21%
12 Temmuz 2023 $ 0.504241 -36.11%
13 Temmuz 2023 $ 0.586379 -25.70%
14 Temmuz 2023 $ 0.564517 -28.47%
15 Temmuz 2023 $ 0.521580 -33.91%
16 Temmuz 2023 $ 0.534270 -32.31%
17 Temmuz 2023 $ 0.608215 -22.94%
18 Temmuz 2023 $ 0.632907 -19.81%
19 Temmuz 2023 $ 0.602257 -23.69%
20 Temmuz 2023 $ 0.628129 -20.41%
21 Temmuz 2023 $ 0.651886 -17.40%
22 Temmuz 2023 $ 0.673429 -14.67%
23 Temmuz 2023 $ 0.633204 -19.77%

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2023

Kripto piyasası toparlanırken, Sui’nin fiyatının maksimum 1,39 $ seviyesine çıkmasını bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat ise 0,75 $ civarında olacak ve ortalama fiyat ise 1,16 $ civarında seyredecektir.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2024

Sui’nin yeni zirvelere ulaşmaya devam ettiği bir ortamda, 2024 yılında algoritmamız Sui’nin maksimum 2,16 ABD Doları fiyatına ulaşabileceğini ve yıl boyunca ortalama fiyatın 1,93 ABD Doları civarında kalacağını tahmin ediyor. Eğer ayı piyasası ortaya çıkarsa, Sui’nin 2024 yılında ulaşabileceği minimum fiyat 1,70 dolar olacaktır.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, Sui’nin birçok iş sektöründe tanınırlık kazanmasıyla etkileyici bir büyüme bekleniyor. Bu nedenle, fiyatın 2,93 $’a kadar çıkabileceği ve ortalama fiyatın 2,70 $ olacağı tahmin ediliyor. Sui’nin minimum fiyatı ise 2,47 $ olabilir.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2026

Kripto pazarındaki sermayenin sürekli büyümesiyle birlikte, Sui’nin 2026 yılında maksimum 3,71 $’a ve ortalama 3,47 $ fiyata ulaşabileceği öngörülüyor. Bir satış gerçekleşirse, beklenen minimum fiyatın 3,24 dolar olduğu tahmin ediliyor.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2027

Sui’nin dünya genelindeki ülkeler tarafından benimsenmesi göz önüne alındığında, 2027 yılına kadar Sui’nin maksimum 4,48 $ ve ortalama 4,25 $ fiyata ulaşabileceği öngörülüyor. Aynı yıl için beklenen minimum fiyat ise 4,01 dolar olabilir.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında, düzenleyicilerin kripto paraların kalıcı olduğunu kabul etmeye başlamasıyla Sui’nin benimsenmesi daha da artacak. Bu durumda, yatırımcılar Sui’nin 2028 yılına kadar maksimum 5,25 $ ve ardından minimum 4,79 $ fiyatına ulaşabileceğini görebilirler. Ortalama fiyatın ise 5,02 $ olması bekleniyor.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2029

2029’da son 5 yıldaki büyümeyle birlikte başka bir büyük boğa piyasası göreceğimizi öngörüyoruz. Bu da Sui yatırımcılarının 6,02 $ maksimum fiyat ve 5,79 $ ortalama fiyat elde edebileceği anlamına geliyor. Teknik analizimize göre, beklenen minimum fiyat 5,56 $ olacaktır.

Sui (SUI) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılında, Sui’nin piyasa duyarlılığına dayalı olarak 6,79 $ seviyesine doğru toparlanmasının bekleniyor. Ancak bu desteği elde edememesi durumunda, Sui’nin ortalama fiyatı 6,56 dolar civarında olabilir ve minimum fiyatı 6,33 dolar olabilir.

Daha fazla Sui Coin haberi okuyun

Sui Coin Yorum SSS

Bugün Sui (SUI) fiyatı nedir?

Yazı tarihiyle, Sui (SUI) şu anda 0,772074 $’ dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 466,330,959 $ . Canlı Sui fiyatı burada yer almaktadır.

Sui için 2023 fiyat tahmini nedir?

Sui’nin fiyatının 2023’te maksimum 1,39$’ a ulaşması bekleniyor.

Sui (SUI) satın almak için iyi bir zaman mı?

Sui’nin teknik göstergelerini analiz ettikten sonra, önümüzdeki birkaç gün içinde hafif bir düzeltme olabileceğini ve yatırımcıların SUI satın almak için beklemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Sui (SUI) iyi bir yatırım mı?

Sui’nin gittiği yöne dayanarak, teknik analizimiz bu kripto para biriminin şu anda iyi bir yatırım olduğunu gösteriyor.

Sui’ye (SUI) yatırım yapmak mantıklı mı?

Fiyat tahminimize göre, analizimiz Sui’nin şu anda akıllı bir yatırım olduğunu gösteriyor.

Sui’nin bir geleceği var mı?

Sui’nin güçlü temelleri olduğundan ve birçok insan bu kripto para birimine yatırım yaptığından, SUI’nin geleceğinin umut verici olduğunu tahmin ediyoruz.

Sui ne kadar yükseğe çıkabilir?

Sui’nin ortalama fiyatı bu yıl 1,16 doları geçebilir. Önümüzdeki 5 yıl içinde SUI fiyatının 5,25 doların üzerine çıkması bekleniyor .

Sui 2025’te ne kadar olacak?

2025 yılına kadar, fiyat tahminimiz Sui’nin (SUI) 3,71 $ değerinde olabileceğini tahmin ediyor .

Sui’nin değeri 2030’da ne kadar olacak?

Sui, kripto para biriminin kabulü arttıkça önümüzdeki birkaç yıl içinde inanılmaz bir potansiyele sahip. Pazar tahminimiz, 2030 yılına kadar SUI’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7,57$’a ulaşabileceğini gösteriyor .

Sui’ye ne kadar para yatırmalıyım?

Sui’ye yatırmanız gereken belirli bir miktar yoktur, en iyi yatırım tavsiyemiz, yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmanızdır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar