SPACE ID Coin Nedir? ID Coin Tüm Detaylar

ıd coin
Abone Ol 

SPACE ID (ID) art arda gelen listeleme haberlerinin ardından gündemde kalmayı başarıyor. SPACE ID Coin en çok arananlar arasında yer alırken sizler için en çok sorulanları derlerdik işte detaylar. SPACE ID (ID Coin) Nedir, Nasıl Alınır? 

Space ID Token Almak İçin Binance Borsasına Kaydolmanız Gerekmektedir. Buradan Binance Borsasına Ulaşın ve Siteye Git Yazısına Tıklayın! (Kaydolun, 100 USDT Komisyon İadesi Kazanın!)

SPACE ID (ID Coin) Nedir?

SPACE ID Coin,  Web3 domainleri kaydı, alım satımı yapılan, kısacası Web3 domain yönetimini tek noktadan idare eden kimlik platformu olarak evrensel isim hizmeti ağı kurmaktadır. Ek olarak , blok zincirlerindeki geliştiriciler için Web3 Name SDK’sı ve API’si içermektedir. Herkesin kolayca Web3 kimliği oluşturmasını sağlamak için çok zincirli isim hizmeti sunuyor.

SPACE ID, en büyük Web3 isim hizmeti sağlayıcılarından biridir. .bnb ve .arb Üst Düzey Domainlerin birincil isim hizmeti sağlayıcısıdır. SPACE ID tarafından sağlanan tek noktadan idare platformu, Web3 domain keşfi, kaydı, alım satımı ve yönetimi deneyimlerini bir araya getiriyor.

Web3 Name SDK, geliştiricilerin tüm Web3 isim hizmetlerini tek bir araç setinde entegre etmelerini sağlıyor. SPACE ID,  BSCScan, Trust Wallet ve daha fazlası dahil olmak üzere 100’ün üzerinde lider ve saygın projeyle başarılı entegrasyonu sayesinde pazardaki konumunu güçlendiren ve gelişen bir ekosisteme sahiptir.

SPACE ID, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşan bir altyapı oluşturuyor:

 • Tek Noktadan Web3 Etki Alanı ve Kimlik Platformu: SPACE ID altyapısı, kullanıcıların etki alanlarını tüm yönleriyle tek bir yerden yönetmelerine olanak tanır.
 • Çok Zincirli Ad Hizmeti: SPACE ID ekibi tarafından başlatılan Üst Düzey Etki Alanlarını ve SPACE Kimliğine katılan diğer etki alanı sağlayıcılarını içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.
 • Web3 Name SDK ve API: Web3 ad hizmetlerinin entegrasyonunu büyük ölçüde basitleştiren birleşik ve kolaylaştırılmış bir yaklaşım olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Gelişen ekosistem: BSCScanTrust Wallet ve daha fazlası dahil olmak üzere 100’ün üzerinde lider ve saygın projeyle başarılı entegrasyonu sayesinde pazardaki konumunu güçlendiren.

SPACE ID Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

ID Coin toplama arz: 2.000.000.000 ID’dir.

ID Coin en fazla kaçı gördü?

ID Coin en fazla ₺12.71 görmüştür.

ID Coin en düşük kaçı gördü?

ID Coin en düşük ₺7.3503 görmüştür.

Space ID .bnb Domain Nedir?

Space ID .bnb uzantılı domainlerin satışını desteklemektedir. Örneğin bilgikripto.bnb .

Space ID Nasıl Alınır?

Space ID Binance Launchpad üzerinden BNB abonelik mekanizmasıyla elde edilebilir.

ID Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

ID Coin alım-satım işlemlerine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. KYC doğrulamasının ardından kripto ticaretine artık başlayabilirsiniz.

ID Coin Yorum, Geleceği!

SPACE ID, en büyük Web3 ad hizmeti sağlayıcılarından biridir. Bnb ve arb Üst Düzey Etki Alanlarının (TLD’ler) birincil ad hizmeti sağlayıcısıdır.ID, SPACE ID platformunda ID’nin kullanılabileceği ve protokol geliştirme yönünü yönlendirmek için SPACE ID DAO yönetişim tekliflerine katılabildiği SPACE ID ekosisteminin yerel tokenidir.

 • Hard Cap: 2.500.000 USD
 • Toplam Token Arzı: 2.000.000.000 ID
 • İlk Dolaşan Arzı: Toplam Token Arzının %14,30’u
 • Halka Açık Token Fiyatı: 0,025 USD (BNB cinsinden fiyat abonelik başlangıcından önce belirlenecektir)
 • Sunulan Tokenlar : 100.000.000 ID
 • Kullanıcı Başına Sabit Sınır 15.000 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlamadan önce belirlenecektir)
 • Token Satış Hakediş Dönemi : kilitlenme yok
 • Token Türü : BEP20&ERC20 Token Dağıtımı Token satışının sona ermesinden sonra

SPACE ID (ID Coin) fiyatı $613.993.105 24 saatlik işlem hacmiyle bugün $0,504792 şeklinde olup, söz konusu durum son 24 saat içinde fiyatta 26,11% artış ve son 7 günde fiyatta artış anlamına gelmektedir. Dolaşımdaki 290 Milyon ID arzıyla SPACE ID, $142.930.704 piyasa değerine sahiptir.

SPACE ID (ID) için ödenen en yüksek fiyat $0,915120 şeklinde olup, ödenen en düşük fiyat  ise $0,388601 ‘dir.

Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka kendi bireysel araştırmalarını yapmalıdır. Yazıda geçen verilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasında ki veriler olduğu unutulmamalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.