Starknet Airdrop (Starknet Social Testnet)

starknet social
Abone Ol 

Starknet Airdrop ihtimaline karşı yeni bir testnet duyurdu. Katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. İşte, Starknet Airdrop (Starknet Social Testnet)

StarkNet Social Nedir?

StarkNet Social, kullanıcılara verileri üzerinde tam kontrol sağlayan ve güvenilir, şeffaf ve güvenli bir ağ üzerinde çalışan, devrim niteliğinde bir blockchain tabanlı sosyal ağdır. Kullanıcılar kimliklerini yönetebilir, web3 üzerinde benzersiz bir açılış sayfası oluşturabilir ve bunu cüzdan adreslerinin yerine kullanabilir.

StarkNet Social, bir sosyal alan, Davatarlar, doğrulanmış profiller ve iyi davranışı teşvik eden ve genel olarak daha şeffaf ve güvenli bir topluluk oluşturan bir güven puanı sistemi dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Protokol, kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır ve herkesin katılımını kolaylaştıran temiz ve kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Dolven Labs tarafından geliştirilen bu blockchain sosyal ağ protokolü, sosyal ağların geleceğini temsil ediyor.

Adım Adım Kılavuz ”StarkNet Sosyal Teşvikli Testnet”

  1. StarkNet Network’ü destekleyen bir cüzdan kurun. Argent X veya Braavos cüzdanlarından birini seçebilirsiniz .
  2. Uygulamayı test etmenizi sağlayacak test Ethereum’u almak için StarkNet Faucet’i kullanın . Mint yapamıyorsanız, Metamask’ı kullanarak  Goerli Faucet’te Ücretsiz ETH Goerli Testnet fonları talep edebilir ve Goerli ETH’yi Goerli ağındaki Metamask’tan StarkNet’teki Argent X cüzdanınıza bağlamak için  Goerli.StarkGate.StarkNet.io Bridge Bridge’i kullanabilirsiniz. Testnet (StarkGate Bridge’i başlatmak için aşağı kaydırmayı ve “Kabul Ediyorum”a tıklamayı unutmayın).
  3. StarkNet.Social uygulama web sitesini ziyaret edin ve cüzdanınızı Testnet ağına geçirin. Sağ üst köşedeki ” Cüzdanı Bağla ” seçeneğine tıklayın .
  4. Web3 kimliğiniz olarak kullanmak istediğiniz adı girin ve uygun olup olmadığını görmek için “Kontrol Et”e tıklayın. Eğer öyleyse, kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
  5. ” Müsait ” üzerine tıklayın ve mevcut çeşitli uzantılardan istediğiniz kimliği/etki alanını seçin: .l2, .zk, .strk, .sns, .zero, .cairo, .starknet.
  6. Bu kimliği kiralamak istediğiniz zamanı seçin, hedef adresin şu anda Starknet Social’a bağladığınız cüzdan adresi olduğundan emin olun ve ” İleri “ye tıklayın.
  7. Sosyal alanınız için bir profil resmi görevi görecek bir NFT olarak basılacak olan Davatar’ınızı beğeninize göre özelleştirin . Temel bilgilerinizi girin ve ” Kaydol ” düğmesini tıklayın.
  8. İşlem tamamlandığında, bir başarı mesajı pop-up’ı göreceksiniz ve ” Kontrol Et ” seçeneğine tıklayarak profilinizi ziyaret edebilirsiniz.
  9. Uygulamayı test etmeye yönelik teşviklere hak kazanmak için, Discord Sunucusunda bir Süper Profil Rolüne sahip olmanız gerekir. Gezinme sayfasında ” Rol Al ” seçeneğine tıklayın ve rozetinizi alın. Listelenen görevleri göreceksiniz ve bunları tamamladığınızda yeşil bir onay işareti alacaksınız.
  10. Tüm görevleri tamamladıktan sonra, Testnet Rolünü almak için rozetinizi alın. Dolven Labs Discord Sunucusunun yeni kullanıcılarına veya üyelerine  bir Testnet Sosyal Rolü + Süper Profil rozeti verilirken, Dolven Labs Discord Sunucusundaki OG Testnet Rolü sahiplerine Testnet Sosyal Rolü + Süper Profil rozeti + Sadakat Rozeti verilecek.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.