Fatih Karagümrük Fan Token Nedir ? KFT Token Nasıl Alınır ?

kft token nasıl alınır

Fatih Karagümrük Fan Token , Fatih Karagümrük Spor Kulübüne ait bir Kripto Para birimidir. KFT Token , Bitci altyapısında geliştirilmiştir. Fatih Karagümrük Fan Token , Bitci borsasında , ön satışa sunulduktan kısa bir süre sonra , Bitci borsasında listelecektir. Fatih Karagümrük Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? KFT Token Nasıl Alınır ?

Fatih Karagümrük Fan Token Nedir ? KFT Token Nedir ?

Fatih Karagümrük SK Token , Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir . Fatih Karagümrük  Token yakın bir tarihte yalnızca Bitci borsasında , ön satışa sunulacaktır . Sizlerde Fatih Karagümrük SK Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin.

kft token

Önerilen Makaleler

Fatih Karagümrük Fan Token Nasıl Alınır ? KFT Token Nasıl Alınır ?

KFT Token , Bitci borsasında ön satış paneli açıldıktan sonra  sonra satın alabileceksiniz. KFT Token Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

  • Fatih Karagümrük Fan Token ön satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..