Theta Fuel Nedir ? TFUEL Coin Kaç TL ?

tfuel nedir

TFUEL Merkezi olmayan video veri dağıtımında yardımcı program belirteci olarak hizmet veren Theta Fuel blok zincirindeki , iki belirteçten biridir ve bir gaz belirteci olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca ağdaki kullanıcılar aktardıkları her video için TFUEL kazanmaktadırlar. Peki Theta Fuel Nedir ? TFUEL Coin Kaç TL ? Theta Fuel Toplam Arz ! TFUEL Coin Nasıl Alınır ? TFUEL Coin Nereden Alınır ?

Theta Fuel Nedir ?

TFUEL Merkezi olmayan video veri dağıtımında yardımcı program belirteci olarak hizmet veren Theta Fuel blok zincirindeki , iki belirteçten biridir ve bir gaz belirteci olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca ağdaki kullanıcılar aktardıkları her video için TFUEL kazanmaktadırlar. Bir video akışı paylaşmak için aktarıcılara yapılan ödemeler , akıllı sözleşmelerin dağıtım ve etkileşimi için NFT ve DeFİ uygulamaları ile alakalı ücretler Theta blok zincirindeki tüm işlemleri güçlendirmek için kullanıldığı anlamına gelmektedir.

Theta Fuel 2017 Tarihinde Mitch Liu ve Jieyi Long tarafından ortaklaşa kurulmuştur.  Liu oyun video ve gerçeklik alanında uzun bir tecrübesi vardır.

Theta Fuel,  ana kullanımı veri dağıtımı video akışı ve uç bilişim merkezi olmayan bir hale getirerek ; daha adil daha az maliyetli ve daha verimli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Theta Blockchain, bir hisse kanıtı konsensüs algoritmasına dayanmaktadır. Ayrıca, daha yüksek işlem hacmi ile birlikte daha iyi güvenlik elde etmek adına blok zincirine çok seviyeli Bizans Hata Toleransı ( BFT ) konsensüs mekanizması eklemektedir.

tfuel kaç tl

Theta Fuel Toplam Arz !

Theta Fuel Toplam Arz : 5.301.214.400 TFUEL ‘dir.

TFUEL Coin Kaç TL ?

Önerilen Makaleler

TFUEL Coin Nasıl Alınır ? TFUEL Coin Nereden Alınır ?

TFUEL Coin  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. TFUEL Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman birçok  Borasında yer aldığını görebilirsiniz. Theta Fuel Nedir ? TFUEL Coin Kaç TL ? Theta Fuel Toplam Arz !

  • TFUEL Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , seçili pariteler ile Theta Fuel satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.