Raven Coin Classic (RVC) Nedir ?

rvc coin nedir
Abone Ol 

Basit bir açıklamayla Ravencoin Classic, varlıkların bir taraftan diğerine verimli bir şekilde oluşturulmasını ve transferini sağlayan eşler arası bir blok zinciridir. Peki tam olarak , Raven Coin Classic (RVC) Nedir ?

Raven Coin Classic (RVC) Nedir ?

Ravencoin Classic (RVC), Ravencoin Classic blok zincirinde belirteçlerin yayınlanmasına izin vermeye odaklanan özelliklere sahip bir X16R algoritma protokolüdür. Protokolün belirteçleri, belirteci çıkaran kişinin karar verdiği özelliklere sahip olabilir – böylece miktar olarak sınırlandırılabilirler, adlandırılabilirler ve menkul kıymetler veya koleksiyonlar olarak ihraç edilebilirler.

Kullanıcılar dakikalar içinde kendi güvenlik simgenizi oluşturabilir ve hızlı aktarım hızıyla sınırsız, küresel işlemlerden yararlanabilir .

Ravencoin Classic (RVC)
Veriler
Dolaşan Arz
10.501.536.351 RVC
Toplam Arz
21.000.000.000 RVC
Maksimum Arz 
21.000.000.000 RVC
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$0.002721 / $0.000013

Ravencoin, Bitcoin blok zincirinin dokuzuncu yıldönümünde Bitcoin‘in bir kod çatalı olarak başladı. Ekim 2019’da Ravencoin iki zincir olarak çatallandı, biri daha önce olduğu gibi X16R algoritmasını kullandı ve diğeri madencilik algoritmasını x16rV2 olarak güncelledi. X16R algoritmasına bağlı kalan zincire Ravencoin Classic adı verilir.

Ravencoin Classic, Ravencoin Classic ağının refahına tamamen bağlı olan RavencoinClassic.io topluluğu tarafından yönetilmektedir. Topluluk, X16R algoritmasının sürekli kullanımını sağlar – dijital varlıkların verilmesi ve yönetiminde artırılmış kullanıcı kontrolü ve sansür direnci ile her topluluk üyesinin blok üretimine katılma eşit haklarını garanti eder.

İlginizi Çekebilir : İlk Kripto Para Bitcoin Değildi !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.