PulsePad Nedir ? PLSPAD Token Tüm Detayları !

PulsePad Token Nedir
Abone Ol 

PulsePad,  Ethereum ağındaki yükü azaltmak üzere tasarlanmış yeni bir Ethereum kardeş zinciri olan PulseChain üzerine inşa edilen projeler için önde gelen IDO platformudur. Peki tam olarak PulsePad Nedir , Nasıl Alınır ? PLSPAD Token Nedir ?PLSPAD Token Kaç TL ? 

İçerik Rehberi

PulsePad ( PLSPAD Token ) Nedir ?

PulseChain, doğrulayıcı tabanlı konsensüs, ultra verimli sanal makine ve ücret tabanlı yakma çözümü sayesinde Ethereum’a daha verimli, daha sürdürülebilir bir alternatif sağlamak için inşa edilmiştir. PulsePad, tüm PLSPAD satışlarında %10’luk bir ücret ve erken bahisten çıkarma için %25’e varan bir yakma ücreti gören agresif bir deflasyonist belirteç yakma mekanizması aracılığıyla kendisini bu vizyonla uyumlu hale getiriyor.

PulsePad aracılığıyla başlatılan tüm projelerin, IDO’larını başlatmak için PLSPAD satın alıp yakarak bu deflasyonist felsefeye bağlı kalması gerekecektir. Yerel bir PulseChain uygulaması olarak PulsePad, PulseChain ağ RPC’sini MetaMask istemcilerine ekleyen herhangi bir kullanıcı tarafından erişilebilir olacaktır.  Tüm IDO’lar, pETH kullanılarak PulseChain blok zincirine yerleştirilecektir. Normal ETH, PulseChain Köprüsü kullanılarak kolayca pETH ile değiştirilebilir. Oysa IDO tokenları PulseChain’de de mevcut olacak ve bazı durumlarda PulseChain DEX aracılığıyla takas edilebilir veya ETH’ye köprülenebilir.

PulsePad, üst düzey ekiplerin PulseChain blok zincirinde yeni bir proje başlatmasına yardımcı olan kapsamlı bir fırlatma panelidir. Bu yeni projeler, BSCPad’i rekabetten ayırmaya yardımcı olan pazarlama lideri güvenlik, anti-bot ölçümleri, anahtar teslimi pazarlama ve promosyon hizmetleri ve blok zinciri danışmanlık hizmetlerinden faydalanacak.

PLSPAD Token Kaç TL ?

Bugün 1 PULSEPAD Token Kaç TL ?


 

PulsePad Toplam Arz ! 

PulsePad Toplam Arz : 4.990.551.928 PLSPAD ‘ dir. 

Önerilen Makaleler

PulsePad

PulsePad Nasıl Alınır ?

PulsePad  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.  PulsePad  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

  • PlsPad Token alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.