Son Dakika ! Türk Kripto Para Borsasından Milyon Dolarlık Vurgun !

bitrota kimin
Abone Ol 

Türkiye , Kripto Para işlemlerinde Dünya’da ilk 10 içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde 10′ dan fazla Kripto Para borsası bulunmaktadır. O borsalar içerisinde yer alan ,  Bitrota borsası kısa bir zaman önce çöktü . Kullanıcıların borsaya ve borsa sahibine ulaşılmadığı bilgiler arasında . Yatırımcılar tarafından toplanan paranın 1.000.000.000 ( 1 Milyar TL ) ‘nin üstünde olduğu ek bilgiler arasında ! Bitrota Nedir ? Bitrota Kimin ? Bitrota Kurucusu Kim ? Bitrota Dolandırıcılığı !

Bitrota Nedir ?

Bitrota, kendi yerel FIAT para birimlerini kullanarak bitcoin (BTC), ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve diğer yüksek hacimli kripto para birimlerini satın almak, satmak ve takas etmek için tek duraklı bir platformdur. Bitrota borsası Kayseri ‘de kurulan bir kripto para borsasıdır .

bitrota dolandırıcılığı

Bitrota Kimin ?

Bitrota adındaki kripto para borsası Endless Yazılım AŞ ‘ye bağlıdır . 2018 ‘de Kayseri’de kurulan bir kripto para alım satım platformudur . Bitrota kurucuları ise , Kenan Altun ile Hasan Özkan ‘dır . Bitrota , Kasım 2020’den Nisan 2021’e kadarki dönemde yatırım yapan kişilerin ödemelerini yaptı . Fakat sistem bu tarihten sonra çöküşe geçtiği belirtiliyor . Kuruculardan , Kenan Altun ‘un gsm numarasına ve mesajlara cevap vermediği ayrıca  gönderilen maillerin karşılıksız kaldığı belirtiliyor .

Bitrota Kurucusu Kim ?

Kayseri’de kurulan kripto para şirketinin kurucuları , Kenan Altun ile Hasan Özkan ‘dır . Kısa zaman önce çöken borsaya erişilmemekle beraber , kullanıcıların yatırdığı para miktarı 1 Milyar TL ‘nin üstünde olduğu belirtiliyor !

bitrota kayseri

Bitrota Dolandırıcılığı !

Son zamanlarda kripto para dolandırıcılığı haberleri gündemden düşmek bilmiyor . Genellikle ülkemizde karşılaşılan bu olaylarda yatırımcıların ve kullanıcıların dikkatli olması gerekiyor . Ülkemizde son zamanlarda milyon dolarlık kripto para dolandırıcılığı gerçekleşti . Burada kullanıcıların bazı hususlarda dikkat etmesi gerekiyor . Bunlardan en önemlisi güvenilir borsalar ! Piyasada yer alan çoğu borsasının işlem hacimleri , dolaşan varlıklar üzerinden borsayı manipüle ettiğini biliyor muydunuz ? Kripto para alım satım işlemlerinde , güvenilir sayılan borsalardan işlem yapmak kullanıcılar için ilk öncelik olmalıdır . Bu borsalara Coin Market Cap verisi ile erişebilirsiniz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.