DuckDaoDime Nedir ? DDIM Coin Bütün Detaylar !

DuckDaoDime
Abone Ol 

DuckDAO ekibi kendini ,  topluluğun yatırım gücünden ve ses getiren potansiyelinden yararlanarak gelecek vaat eden projelerin tam potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olan merkezi olmayan bir kuluçka merkezi olarak tanımlamaktadır.  Peki tam olarak DuckDaoDime Nedir , Nasıl Alınır ? DDIM Coin Nedir ? DDIM Coin Kaç TL ? 

DuckDaoDime Nedir ?

DuckDAO, başarı yolunda ilerlemelerini hızlı bir şekilde takip etmek için gereken uzmanlık, finansal kaynaklar ve pazarlama gücü ile gelecek vaat eden erken aşama kripto girişimleri sağlayan, topluluk destekli bir dijital varlık inkübatörü olarak tanımlanmaktadır. DuckDAO , tipik olarak büyük geleneksel VC’lerin stratejik, tohum ve özel satış yatırım turlarında token yığınlarını perakende yatırımcıların halka açık olduğundan çok daha düşük fiyatlarla satın aldığını gören yüksek potansiyelli kripto para projelerine erken aşama yatırım döngüsünü kırmaya çalışmaktadır. Bu VC’ler daha sonra, kolay bir kâr elde etmek için varlıklarını perakende yatırımcılara bırakırken, aynı zamanda projeyi çevreleyen duyguya zarar verir.

DuckDAO , tipik olarak büyük geleneksel VC’lerin stratejik, tohum ve özel satış yatırım turlarında token yığınlarını perakende yatırımcıların halka açık olduğundan çok daha düşük fiyatlarla satın aldığını gören yüksek potansiyelli kripto para projelerine erken aşama yatırım döngüsünü kırmaya çalışıyor. satış. Bu VC’ler daha sonra, kolay bir kâr elde etmek için varlıklarını perakende yatırımcılara bırakırken, aynı zamanda projeyi çevreleyen duyguya zarar verir.

Bunun yerine ise , ekibin desteklediği projelerle uzun vadeli ortaklıklar geliştirmeye, kalıcı başarı sağlayan sağlıklı, doğal büyümenin kurulmasına yardımcı olmaya inanmaktadırlar .

Projelere katılımı üç farklı katmanda sınıflandırılabilir:

  • İnkübasyon Düzeyi: En başından bir borsada listelendikleri noktalara kadar projelerle birlikte çalışır ve daha fazla bakım sonrası İnkübe edilen projeler, projenin başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için bir dizi pazarlama, danışmanlık ve listeleme hizmetlerinden yararlanır.
  • Stratejik Katkı Düzeyi: Ekip , projelere Twitter ve Telegram dahil olmak üzere sosyal medya stratejisiyle yardımcı olmaktadır.
  • Genel Katkı Düzeyi: DuckDAO, OTC satışlarını ve topluluk isteklerini yönetir ve projeyle doğrudan bir katılım yoktur.

DDIM Coin Nedir

DuckDAO kullanıcılarına, token izinli Telegram topluluklarına katılanlara dağıtılan bir token tahsisi sağlamaktadır . Bu, her biri topluluk için artan faydalar sağlayan topluluk katmanlarına erişmek için kullanılabilen simge DuckDaoDime aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Her üyelik katmanına erişmek için, Ducks’ın MetaMask cüzdanlarında en az sabit bir minimum sayıda DDIM tokenı bulundurması gerekir .  Mevcut token izinli üyelik grupları ise şunlardır:

Ördek Dövüş Kulübü: 10 DDIM

Beach Club : 200 DDIM

Gentlemen’s Club (VIP): 2.500 DDIM

Diamond Club (VVIP): 10.000 DDIM

Duck Allstars Club: En iyi 10 DDIM sahibi

 

DDIM Coin Kaç TL ?

Bugün 1 DuckDaoDime  Coin Kaç TL ? 


 

DuckDaoDime Toplam Arz Ne Kadar ? 

DuckDaoDime  Toplam Arz : 1.472.092 DDIM ‘ dir.

Önerilen Makaleler

DuckDaoDime Nasıl Alınır ?

DuckDaoDime almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.  DuckDaoDime alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. DDIM Coin Nedir ? DuckDaoDime Nasıl Alınır ?

  • DDIM Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.