Pitbull Coin Yorum , Geleceği ve Fiyat Tahmini !

pitbull yorumları

2020 ve 2021 yılı neredeyse meme coinler yılı oldu . Topluluklar ve ünlü fenomenler ile güçlenen bu altcoinler çok ciddi yükseliş yakalamıştı . Bu yazımızda popülaritesi gitgide artan Pitbull coini inceleyeceğiz . Pitbull Coin Yorum , Geleceği ve fiyat tahmini bu yazımızda ! 

Her şeyden önce Pitbull Coin hakkında sizleri bilgilendirmek isterim .

Pitbull Coin Nedir ?

PITBULL Token ( PIT ) , 17 Mart 2021 tarihinde Binance Smart Chain ağı üzerinde listelenen, kripto para kontrat denetmenleri tarafından kontratı incelenip (audit) hiçbir güvenlik riski olmadığı kanıtlanan ve ilk günden itibaren tümüyle PIT yatırımlarından oluşan topluluk üyelerince katkılar sunularak yürütülen Merkeziyetsiz Bir Topluluk Projesi’dir.

Pitbull (PIT)
Veriler
Dolaşan Arz
40.192.158.063.660.000 PIT
Toplam Arz
100.000.000.000.000.000 PIT
Maksimum Arz 
100.000.000.000.000.000 PIT
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$0.00000001 / Bilinmiyor

Pitbull Coin Yorum , Geleceği ve Fiyat Tahmini

Pitbull Coin makale tarihiyle ATH seviyesinden %90 civarında bir düşüş yaşamıştır . Ayı piyasasının hakim olduğu şu dönemde çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki PIT yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Coincodex Pitbull Yorum

Coincodex ‘de yer alan uzman analistler Pitbul için 1 ay içerisinde %40 civarında bir düşüş ön görüyor . Ve uzun vade için bir yükseliş beklemiyor .

Price Prediciton Pitbull Yorum , Fiyat Tahmini

Uzman kripto analistleri Pitbull coin için topluluğun çok güçlü olduğunu fakat ayı piyasasında hiç bir şeyin fayda etmeyeceği görüşünde . Analistler Pitbull için 1 daha ekleyebilir görüşünde .

Swap Space Pitbull Yorum , Fiyat Tahmini ve Geleceği

Pitbull’un 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. TradingBeast, bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar 1 sıfır atmasını ön görüyor . Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 0 doların altındaki rakamlara atıfta bulunarak Pitbull’un gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Pitbull Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz Pıt fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.