Bitcoin 20.000 Doları Yine Kıramadı ! Piyasa Yine Kızarıyor !

bitcoin haberleri
Abone Ol 

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri bugün ufak bir ralli yaptı, ancak kripto endüstrisindeki çatlakların baskısı ve borsadaki bir satış nedeniyle dijital varlıklar depresif seviyelerde işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin 20.000 Doları Yine Kıramadı ! Piyasa Yine Kızarıyor ! Bitcoin Neden Yükselmiyor ?

Bitcoin Neden Yükselmiyor ?

Bitcoin’in fiyatı BTCUSD son 24 saatte %0,11 artarak 19.542$’a yükseldi ve geçen hafta düştüğü önemli bir seviye olan 20.000$’ı geçemedi. En büyük dijital varlık, Kasım 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 $ civarındaki üçte birinden daha az bir seviyede işlem görüyor, ancak Haziran ortasındaki bir satışın dibi sırasında vurduğu 18.000 $’lık dip seviyesinin üzerinde kaldı.

Kripto borsası Bitbank analisti Yuya Hasegawa Pazartesi günü bir notta, “Fiyat, altı aydan fazla bir süredir düşmeye devam etmesine rağmen hala potansiyel bir dezavantaja sahip” dedi. Analist, Bitcoin için 12.000 ila 24.000 ABD Doları arasında haftalık bir hedef aralığına sahip – önemli bir oynaklık potansiyeli anlamına gelen bir görünüme sahip olduğunu belirtti . 

Hasegawa, “Teknik ve zincir üstü ölçümler, mevcut fiyatın aşırı satım alanlarına yaklaştığını gösteriyor” dedi, ancak “düşüş satın alma” veya Bitcoin satışında erken bir dip arama konusunda temkinli olmak için nedenler olduğunu da sözlerine ekledi.

Tüm bunların yanı sıra Bitcoin piyasası yerden yere vurmaya devam ediyor . Çoğu altcoin Bitcoin’den ayrışamıyor . Bu yüzden Bitcoin ne yaparsa hepsi aynı çizgide gitmeye devam ediyor . Ufak pumplar bile ne yazık ki fayda etmiyor .

Bitcoin Almak İster Misiniz ?

Bitcoin alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra Bitcoin Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.