OPTIMUS Coin Nedir? OPTIMU Coin Yorum, Geleceği!

Abone Ol 

OPTIMUS (OPTIMU Coin) Gate.io listeleme haberinin ardından gündeme gelirken siz değerli okuyucularımız için proje ile ilgili çok sorulanları derledik işte detaylar. OPTIMUS Coin (OPTIMU Coin ) Nedir, Nasıl Alınır? OPTIMU Coin Yorum, Geleceği!

OPTIMU Coin  alım-satım işlemleri ve yeni çıkacak olan ilk coinlere ilk siz ulaşmak için hemen buradan kayıt işleminizi gerçekleştirin!

OPTIMUS Coin (OPTIMU Coin) Nedir?

Elon Musk ve Tesla’nın yeni robotuna bir övgü olan Optimus AI, AI projeleri için merkezi olmayan bir girişim fonudur. Elon Musk’ın en yeni robot arkadaşı Optimus’u desteklemek ve onurlandırmak için yapılmış bir kripto para birimi projesi.
Bu Yapay Zeka Robotu, nasıl yaşadığımızı ve çalıştığımızı sonsuza kadar değiştirme planları ile Elon & Tesla Inc. tarafından geliştirilmektedir.

OPTIMUS’a Giriş(OPTIMUS):

  • Token Bilgileri
  • Token adı: OPTIMUS
  • Token sembolü: OPTIMUS
  • Maks. Arz: 100.000.000
  • Token Türü: ERC20
  • Token Sözleşmesi: 0x562e362876c8aee4744fc2c6aac8394c312d215d

Token Dağıtımı ve Kilit Açma Kuralları:

  1. Adil Başlatma: %85
  2. Kazanılmış Rezerv: %15

Optimus AI, resmi Optimus Twitter’ın doğum gününde oluşturulan merkezi olmayan bir para birimidir.

OPTIMUS Coin

OPTIMU Coin toplam arzı ne kadar?

OPTIMU Coin toplam arz: 100.000.000’dur.

OPTIMUS Coin nasıl, nereden alınır?

OPTIMUS Coin alım-satım işlemine başlayabilmek için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden Gateio borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt esnasından sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

OPTIMU Coin Kurucusu Kim, Kime Ait?

OPTIMU Coin kurucu Jeremy Long’dur. Long, hevesli bir blok zinciri meraklısı ve hevesli bir yapay zeka hayranı ve Tesla Optimus projesinde neler yapıldığı konusunda tutkuludur. Southern Blockchain Innovations Inc.’de çalışmaktadır ve Louisiana Tech University mezunudur.

OPTIMU Coin Yorum, Geleceği!

OPTIMU Coin Yorum, Geleceği! Optimus AI fiyatı, son 7 gün içinde %16,82 yükseldi. Fiyat son 24 saat içinde %23,69 düştü. Fiyat, sadece son bir saat içinde %6,32 düştü. Güncel fiyat, OPTI başına ₺6,89. Optimus AI, ₺10,73 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %35,75 altındadır. 24S hacim 20,9 Mn ₺’dir. Paylaşılan verilerin bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce muhakkak kendi araştırmasını yapmalıdır.

Resmi web sitesine göre OPTIMU Coin yol haritası şu şekildedir;

Optimus AI’nın geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi.

Launch

-100% likidite sonsuza kadar yandı, kimse tarafından çekilemez.

– Elon ve Optimus topluluğuna gelecekteki potansiyel konusunda ne kadar heyecanlı olduğumuzu göstermek için yüzlerce mem oluşturmaya başlayın.

-Geliştirme ve CEX listeleri için arzı kilitleyin-Stealth piyasaya sürüldü.

Gelişim

-Yapay zekanın geleceği ve toplumda oynayacağı rol konusunda derinden heyecanlı ve tutkulu bir topluluk oluşturun.

-Topluluğun büyümesini artırmak için Yapay Zeka Sistemlerini kullanan eğlenceli ve yaratıcı Telegram Botlarını tanıtın

-Ürün stratejisini derinleştirmek ve vizyonumuzu paylaşmak için Yapay Zeka Geliştirme alanında yerleşik uzmanlar

-Hiper büyümeye hazırlanmak için eksiksiz KYC ve Güvenli Denetim

Inovasyon ve sürüm

-Team, pazar için bir ürün paketi geliştirmek üzere kripto para birimi ve yapay zeka alanındaki en iyi uzmanlardan bazılarıyla birlikte çalışıyor.

-Çeşitli kilometre taşlarıyla eksiksiz Pazarlama Stratejisi.

-Mesajını Web3 dünyasıyla paylaşmaya yardımcı olarak Optimus geliştirmesine sürekli destek.

CEX’te listeleme

-Daha fazla kullanıcının OPTIMUS $ satın almasına izin vermek ve önemli ölçüde daha geniş bir erişim sağlamak için merkezi T1 borsalarında listeleyin.

-Bu tür listelemeler için arz ayrılmıştır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.