İşte, Haftanın Önemli 5 Haberi!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük kara para aklama hizmeti Darknet, Bitcoin performansı ve diğer gelişmeler. İşte haftanın 5 önemli kripto para haberi! 

Servet yöneticisi kripto uygulamasını başlattı

Varlık yöneticisi “Fidelity Crypto” toplam 37 milyon müşterinin kripto para birimlerine erişimini sağlıyor. Fidelity’nin yeni uygulaması, kullanıcıların Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) platformu üzerinden ticaret yapmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Darknette kara para aklama: “ChipMixer” iflas etti

“ChipMixer” platformunun sunucularına el konuldu ve yaklaşık 44 milyon avroluk rekor miktarda Bitcoin ele geçirildi. Frankfurt am Main Cumhuriyet Başsavcılığı – Siber Suçlarla Mücadele Merkez Ofisi ( ZIT ) ve Federal Kriminal Polis Ofisi ( BKA ) Çarşamba günü, Darknette dünyanın en çok satan ChipMixer’in Almanya’daki sunucu altyapısına el koydu . 

Bitcoin logosu Berlin’in Varşova Köprüsü üzerinde parladı

“Bitman” ( Twitter’da @Bitman_bob ) adlı karakter ve ekibi,  Varşova Köprüsü’nün hemen yanındaki Marchlewskistrasse’deki bir cam binaya Bitcoin logosu yansıttılar. Buradan Batman’e selam olsun. 

1 haftada 6.000$’dan fazla yükseldi!

Lider kripto para birimi 1 haftalık süreçte dip fiyatından neredeyse 6.000$ ‘dan fazla yükseldi. Bu performans daha çok Binance’ın yatırımı ve ABD yer alan kullanıcıların ekonomik krizlerden dolayı kripto varlıklara yönelmesinden kaynaklanıyor.

Yalnız madenci Bitcoin bloğunu buldu!

Bazen sadece şanslısın. Tıpkı sadece yüzde 0,002’lik hashrate ile bir bloğu çözmeyi başaran solo Bitcoin madencisi gibi. Madenci bu çözümden ödül olarak 6.25 BTC aldı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.