Boğanın Sesleri Geliyor, O Coinler Uçtu!

Abone Ol 

Bitcoin’in yükselmesiyle beraber altcoinlerde de boğa sesleri gelmeye başladı. İşte son 24 saat içerisinde en çok kazandıran coinler, fan tokenler ve meme tokenler.

İşte En Çok Yükselen Coinler

Aşağıda yer alan tablo tü piyasalarda yer alan en çok yükselen coinleri içermektedir. Kripto varlığın hangi borsalarda listelendiğini görmek için seçili coine tıklayınız. Liste tüm piyasa içerisinde en fazla yükselen 25 kripto varlığı göstermektedir.

  • Kripto varlıklar çok değişkendir, yüksek risk içerir. Yatırım yaparken şahsi analizini ve değerlendirmesini lütfen yapınız.
  • Arbitrum Airdrobunu Kaçıranlar, Yeni Airdrop Başladı!
İsimFiyatDeğişim (24s)

Kripto Paralar Nereden Alınır?

Kripto para satın almak ve ticaretini yapmak için en güvenilir borsaları sizler için sıraladık. Listeden incelediğiniz borsalarda işlem yapabilirsiniz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.