Ana SayfaAltcoin HaberleriOoki Coin Nedir? Ooki Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Ooki Coin Nedir? Ooki Coin Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Ooki Coin yorum, geleceği hakkında fiyat tahminleri kripto para yorum sitesi bilgikripto.com'da.

spot_img

Ooki Protocol (OOKI Coin) , kullanıcıların kaldıraç, ödünç alma ve ödünç verme ile uzun veya kısa vadeli ticaret marjına olanak tanıyan tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. Peki tam olarak Ooki Coin nedir, nereden nasıl alınır, yorum, geleceği ve fiyat tahminleri

Ooki Coin Nedir?

Ooki Coin, Ooki topluluğunun, OOKI stake ederek ve Ooki DAO’da oy vererek protokolü yönetmesine izin veren bir yönetişim tokenıdır. Ooki ekosistemi, yönetişim, ücret paylaşımı ve oylama yoluyla protokol üzerindeki topluluk kontrolünü vurgulamak için tasarlanmıştır.

Ooki Protocol  (OOKI Coin) , kullanıcıların kaldıraç, ödünç alma ve ödünç verme ile uzun veya kısa vadeli ticaret marjına olanak tanıyan tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. kredi verenler, ödünç alanlar ve tüccarlar için birden fazla blok zincirinde en esnek merkezi olmayan finans protokolü ile etkileşime girmek için Merkezi Olmayan Uygulamaların oluşturulmasını sağlayan marj ticareti, ödünç alma, ödünç verme ve stake için merkezi olmayan bir protokoldür.

Ooki Coin Nereden Alınır?

Ooki, Binance borsasında ve aşağıda listelenen diğer borsalarda bulunmaktadır. Bu nedenle, Ooki Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Buradan Binance Borsasına Kaydolun: Ooki coin satın almak için öncelikle bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  2. Kimlik doğrulama sürecini tamamlayın: Borsalar genellikle güvenlik nedenleriyle sizden kişisel bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecektir. Kimlik doğrulama sürecini tamamlamak, fonlarınızın güvenliği için önemlidir.
  3. Hesabınıza para veya kripto aktarın: Ooki çoğu borsada USDT paritesinde listelenmektedir. Bu nedenle Ooki almak için USDT (Tether) edinmeniz gerekecektir. Hesabınızı doğruladıktan sonra, kredi kartı veya banka kartı kullanarak USDT alabilir ya da başka bir kripto para borsasından USDT transferi yapabilirsiniz.
  4. Ooki satın alın: Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra, USDT paritesinde Ooki/USDT çiftini bulun ve ticaret işlemlerine başlayın.

Ooki Projesi ve Amacı

Ooki protokolü, kullanıcılarına dört temel hizmet sunar: Kaldıraçlı marj ticareti, ödünç alma/ödünç verme ve stake etme.

  • Ticaret :  Ticaret, Ooki Protokolünün merkezinde yer alır. Kullanıcılar, sabit faizli borçlanma oranlarında kolayca uzun veya kısa kaldıraçlı alım satım pozisyonları açabilir.
  • Borçlanma/Ödünç verme :  Ooki protokolü ayrıca kullanıcıların teminatlı fon ödünç almasına ve ayrıca fon ödünç vermesine ve faiz kazanmasına olanak tanır. Ooki protokolünün benzersiz bir özelliği, ödünç alınan fonlarda sabit faiz oranlarının bulunmasıdır. Kullanıcıların borçlanma maliyetlerinden emin olmalarını sağlamak.
  • Esnetme : Kullanıcılar, platform ücretlerinin bir yüzdesini kazanmak için OOKI tokenlarını stake edebilirler.
  • Çoklu Zincir : Ooki protokolü şu anda üç blok zincirini desteklemektedir: Ethereum, Polygon ve Binance Smart Chain. Topluluk fikir birliğini takiben düzenli olarak yeni blok zincirleri eklenecektir.
  • Sigorta Fonu :  Ooki’nin sigorta fonu, bilgisayar korsanlarının neden olduğu beklenmedik kayıpları karşılamak için kullanılır. Ek olarak, Ooki, Tidal Insurance aracılığıyla 1 milyon doların üzerinde bir teminata sahiptir.

Ooki Protokolü şu şekilde yönetilmektedir ;

Yönetim : Ooki Protokolü, OOKI tokeni tarafından yönetilir. OOKI sahipleri tokenlarını stake edebilir ve oylamaya ve yönetişime katılabilir.

DAO : Ooki DAO hazinesi, DAO’ların kritik gelişimi finanse etme, devam eden katkıda bulunanları ödüllendirme, protokolü büyütme, değerleri ifade etme ve uzun ömürlülüğü artırma misyonunu kolaylaştırır. DAO’ya sunulan teklifler önce bir forumda tartışılır ve ardından toplulukta fikir birliğine varıldığında, teklifler Anlık Görüntü oylamasına, ardından zincirleme oylamaya geçer.

Ooki DAO, tüm DeFi kripto ekosistemindeki en büyük hazinelerden birini kontrol ediyor ve open-orgs.info’ya göre en büyük 10 DAO hazinesi arasına yerleştiriyor.

Ooki Coin Yorum

Son 1 yıl içerisinde Ooki Coin fiyatının neredeyse yarısını kaybetti. 2021 yılında boğanın etkisiyle 0.05 Dolar fiyatında ATH gören proje ayı piyasasının etkisiyle ciddi bir düşüş kanalının içine girdi. Ooki coin yorum ve geleceği hakkında fikir sahibi olmak için önce Bitcoin grafiğini ve dominansını kontrol etmelisiniz. Ardından paranın altcoinlere akıp akmayacağını anlayabilirsiniz. Daha fazla kripto yorumları inceleyin

Ooki Coin Geleceği

Ooki coin geleceği açısından tek bakmanız gereken Bitcoin performansıdır. Uzman yatırımcılar 2024 yılında Bitcoin yarılanmasıyla birlikte boğanın tekrar gelmesini bekliyor. BTC boğasının ardından doyum noktasında paranın altcoinlere akması yeni bir altcoin boğasını başlatabilir.

Ooki Coin Fiyat Tahminleri

Kripto piyasası yüksek derecede dalgalanabilir olarak bilinir, Ooki Protocol’ün gelecekteki fiyat noktalarını tahmin etmek zor bir görevdir ve fiyatı etkileyen pek çok başka faktör bulunmaktadır. Sonuç olarak, web sitemizdeki tahminler mali tavsiye olarak alınmamalıdır ve kendi araştırmanızı yapmalısınız. Herhangi bir yatırım kararı almadan önce finansal danışmanınızla görüşmelisiniz.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2023

Pazarın iyileşmeye başladığı bir dönemde Ooki Protocol’ün maksimum fiyatının 0.003641 dolar olmasını bekliyoruz. Beklenen en düşük fiyat ise 0.002427 dolar ve ortalama fiyat ise 0.003034 dolar civarında olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2024

Ooki Protocol’ün yeni zirvelere ulaşmaya devam ettiği bir ortamda, algoritmamız 2024 yılında Ooki Protocol’ün maksimum 0.005664 dolar fiyatına ulaşabileceğini öngörüyor, yıl boyunca ortalama fiyat ise 0.005057 dolar seviyesinde olacak. Eğer ayı piyasası ortaya çıkarsa, OOKI’nin 2024 yılında ulaşabileceği en düşük fiyat 0.00445 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, kriptonun birçok iş sektöründe tanınmasıyla Ooki Protocol’ün etkileyici bir büyüme görmesini bekliyoruz. Sonuç olarak, fiyat 0.007687 dolar gibi yüksek bir seviyeye çıkabilir ve ortalama fiyat 0.00708 dolar civarında olabilir. Ooki Protocol’ün 2025 yılı için beklenen en düşük fiyatı 0.006473 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2026

Kripto piyasasındaki sermayenin sürekli büyümesiyle Ooki Protocol, 2026 yılında 0.00971 dolar gibi maksimum bir fiyata ulaşabilir ve ortalama fiyatı 0.009103 dolar olabilir. Bir satış dalgası oluşursa, tahminimize göre 2026 yılında beklenen en düşük fiyat 0.008496 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2027

Dünya genelinde ülkelerin OOKI’yi benimsemesi göz önüne alındığında, Ooki Protocol 2027 yılında 0.011733 dolar gibi maksimum bir fiyata ulaşabilir ve beklenen ortalama fiyat 0.011126 dolar olabilir. Aynı yıl için beklenen en düşük fiyat ise 0.010519 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında Ooki Protocol’ün benimsenmesi artmaya devam edecek ve düzenleyiciler kriptonun kalıcı olduğunu kabul etmeye başlayacak. Yatırımcılar, OOKI’nin 2028 yılında maksimum 0.013756 dolar fiyatına ulaşabileceğini görebilir, ardından 0.012542 dolarlık bir en düşük fiyat izleyebilir. 2028 yılı için beklenen ortalama fiyat ise 0.013149 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2029

2029 yılında son 5 yıldaki büyümenin etkisiyle büyük bir boğa piyasası daha göreceğiz, bu da Ooki Protocol yatırımcılarının OOKI’nin 0.015778 dolar gibi maksimum bir fiyata ulaşabileceğini görmeleri anlamına gelebilir; ortalama fiyat ise 0.015172 dolar olabilir. Teknik analizimize göre hesaplanan en düşük fiyat ise 0.014565 dolar olabilir.

Ooki Protocol (OOKI) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için, piyasa duyarlılığına dayanarak OOKI’nin 0.017801 dolar seviyesine doğru devam etmesi bekleniyor. Bu desteği kazanamaması durumunda Ooki Protocol’ün ortalama olarak 0.017194 dolar civarında dolaşması ve 0.016588 dolar seviyelerine kadar düşmesi mümkün olabilir.”

Sıkça Sorulan Sorular

Ooki Coin ne zaman çıktı?

Ooki Coin, 20201 yılında piyasaya sürüldü.

Ooki Coin kurucusu (sahibi) kim?

Ooki Coin kurucusu Tom Bean ve Kyle Kistner’dir.

Ooki Coin hangi ülkeye ait?

Ooki, tüm dünyada kullanılabilen bir kripto para birimidir.

Ooki Coin toplam arzı nedir?

Ooki toplam arzı 10,500,000,000 adettir.

Ooki Coin dolaşan arzı ne kadar?

Güncel dolaşan arz 4,777,132,702 adettir.

Ooki Coin Airdrop nasıl alınır?

Ooki borsalar aracılığıyla bazı Airdrop etkinlikleri düzenlemiştir.

Ooki Coin en yüksek kaçı gördü?

Ooki Coin en yüksek $0.06397 seviyesini görmüştür.

Ooki Coin en düşük kaçı gördü?

Ooki Coin en düşük $0.002005 seviyesini görmüştür.

Ooki ATH kaç?

Ooki Coinin ATH (en yüksek değer) seviyesi $0.06397 olarak kaydedilmiştir.

Ooki ATL kaç?

Ooki Coinin ATL (en düşük değer) seviyesi $0.002005 olarak kaydedilmiştir.

Lütfen bu bilgileri güncel ve resmi kaynaklarla teyit etmeyi unutmayın, çünkü kripto para piyasaları hızlı ve değişken olabilir.

Diğer kripto para yorumları;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar