MobileCoin Nedir ? MOB Coin Hangi Borsada ?

Mobile Coin Nedir

MobileCoin, mobil cihazlar gibi normal kaynak kısıtlı ortamlarda konuşlandırılabilir ve gizlilik ve güvenlik ile birlikte basit bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.  MOB , 2017 yılında Josh Goldbard & Shane Glynn tarafından kurulmuştur. Peki tam olarak MobileCoin Nedir ? MOB Coin Nedir ? MOB Coin Hangi Borsada ? MOB Coin Nasıl Alınır ? MobileCoin Toplam Arz ! 

MobileCoin Nedir ?

MobileCoin, mobil cihazlar gibi normal kaynak kısıtlı ortamlarda konuşlandırılabilir ve gizlilik ve güvenlik ile birlikte basit bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. MobileCoin Vakfı, mümkün olan en basit özel ödeme ağını birlikte oluşturmak için birlikte çalışan küresel bir geliştiriciler topluluğunu koordine eder ve teşvik etmektedir.

Konsensüs ve sis protokolleri, MobileCoin’in temel değerlerini içerir:

  • Mahremiyet
  • Hızlı İşlem Hızı
  • Minimum Enerji Tüketimi
  • Mobil cihazlar için optimizasyon

Kolay Cüzdan Kurtarma

Telefonunuzu kaybederseniz, özel anahtarlarınızla bir sağlayıcıya güvenmeden cüzdanınızı güvenli bir şekilde kurtarabilmektesiniz

Tam Gizlilik

Tüm defter opaktır, bireysel işlemler kriptografik olarak korunur ve ağ ileri gizlilik kullanır.

Hızlı İşlemler

Çoğu işlem on saniyeden daha kısa sürede tamamlanır, bu sebepten dolayı ödemeler anında gerçekleşir. Ödemelerin olması gerektiği gibi.

Kullanıcı ve Gezegen Dostu

Büyük elektrik israfı olmadan geniş ölçekte kullanımı kolay güvenlik.

MOB Coin

MOB Coin Nedir ?

MobileCoin, günlük işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış, gizlilik odaklı bir kripto para birimidir. MobileCoin 4 temel konuyu ele alır: Gizlilik, İşlem Hızı, Enerji Tüketimi ve Mobil cihazlar için Optimizasyon. Gönderici ve alıcı dışında hiç kimse işlemin detaylarını göremez. Genel blok zinciri, gizliliği sağlamak için şifrelenir. Mobile Coin, mobil işlemler için kullanılabilecek kadar hızlı ve güvenli olacak şekilde tasarlanmış rakipsiz bir kripto para birimidir. MobileCoin şu anda ABD’deki kişiler veya ABD’deki kişiler tarafından kullanılamamaktadır.

MobileCoin neden mesajlaşma uygulamalarında kullanılıyor?

ABD dışında, Mobile Coin şu anda dünyanın en güvenli mesajlaşma uygulamalarından biri ile kullanılabilir . Tasarım gereği, bir MobileCoin cüzdanını telefonunuza bağlamak kolaydır, böylece arkadaşlarınıza ve ailenize para göndermeye başlayabilir, onlardan para alabilir, bakiyenizi takip edebilir ve basit bir arayüzle işlem geçmişinizi gözden geçirebilirsiniz. Amaç verilerinizi elinizde tutmak olduğundan , MobileCoin’in tasarımı , hiçbir üçüncü tarafın bakiyenize, tam işlem geçmişinize veya fonlarınıza erişimi olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, başka bir uygulamaya veya hizmete geçmek isterseniz, paranızı istediğiniz zaman aktarabilirsiniz.

Resmi web sitesinin aktardığına göre ; ‘ Mobile Coin şu anda ABD dışında dünyanın en güvenli mesajlaşma uygulamalarından bazılarında ödeme yapmak için kullanılıyor. MobileCoin önce mobildir ve aynı zamanda masaüstünde de çalışır ve bir ödeme sisteminden beklenen hem hızı hem de gizliliği sunar.

mob coin nedir

MOB Coin Kurucuları  ?

MobileCoin Inc. , 2017 yılında Josh Goldbard & Shane Glynn tarafından kurulmuştur. San Francisco, CA merkezli bir girişim destekli şirkettir. MobileCoin Protokolü, 2020’de MobileCoin Vakfı tarafından açık kaynaklıydı . Ağ , 7 Aralık 2020’de yayına girmiştir.

MobileCoin Toplam Arz !

MobileCoin Toplam Arz : 250.000.000 MOB ‘ dir.

Önerilen Makaleler

MOB Coin Hangi Borsada ? MOB Coin Nasıl Alınır ?

Mobile Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Mobile  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman FTX , Bitfinex , BigOne , Hotbit Borsasında yer aldığını görebilirsiniz . MobileCoin Nedir ? MOB Coin Nedir ? MOB Coin Hangi Borsada ? MOB Coin Nasıl Alınır ? Mobile Coin Toplam Arz ! 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.