Ana SayfaCoin Yorum - AnalizMode Coin Yorum / Yorumları ve Geleceği

Mode Coin Yorum / Yorumları ve Geleceği

spot_img

Mode coin listelenmeyle birlikte ciddi bir düşüş yaşadı. İlk kez bir L2 projesi listelenme sırasında %50’ye varan bir düşüş yaşadı. Bu yazımızda Mode coin yorum , yorumları ve geleceği hakkında çeşitli analizleri sizlerle paylaşacağız. 

Mode, OP Stack kullanılarak ve Optimism Superchain’in bir parçası kullanılarak oluşturulmuş bir Modüler DeFi L2’dir. Mode, ana ağını Ocak 2024’te başlattı.

Mode Coin Yorum / Yorumları

Mode uzun süren bir Airdrop etkinliğinden sonra borsalarda listelendi. Bir çok kullanıcı Binance listelemesi beklerken, ne yazıkki bu listeleme gerçekleşmedi. Binance’in olmadığı her listeleme ciddi bir hacim kaybına ve piyasa zayıflığına neden olmaktadır.

Mode diğer tüm major borsalarda listelenmiş olsada, yine ilk kez bir L2 projesi Binance borsasında yer almadı. Burada Binance etkisi fiyata çok ciddi yansıdı. Diğer yandan proje airdrop dağıtımı konusunda ciddi bir amatörlük yaparak, güvensizliğin ortaya çıkmasına neden oldu. Mode coin yorum ve yorumları borsa listelemesi ve haberlere göre değişebilir. 

mode fiyat analiz tahmin price prediction
Mode 7 mayıs fiyatı canlı fiyat

Bu güvensizlik satış baskısının artmasına ve daha fazla olumsuz görüşlere neden oldu. İlerde Mode projesinin yeni borsa listelemeleri ve daha fazla kullanıcı çekmesi için kemik kitleye ihtiyacı vardır. Mode ilk olarak Binance borsasında listelenmek için çabalamalıdır. Daha sonra kullanıcıları çekmek için bir çok projeyle etkinlik yapılması gerekmektedir.

Mode Coin Geleceği

Mode coin projesi airdrop satış baskısı ve olumsuz etki yüzünden ciddi düşüş yaşadı. Bu etkinin yatırımcıların üzerinden kalkması uzun bir zaman alabilir. Bu yüzden bu etkiyi kaldırması için Mode ekibinin profesyonel bir şekilde marketing yapması gerekir.

Proje üzerinde yer alan dapplerin etkileşimi artırarak daha fazla mode’un dolaşımdan çıkmasını sağlamalıdır. Bu nedenle Mode popüler bir kullanıma sahip olarak tokenin hakkettiği değere ulaşmasını sağlayabilir. Mode yazı tarihi itibariyle 0.05 dolar seviyesinde işlem görüyor. İlerleyen zamanlarda Mode ağının gelişmesiyle birlikte tahmini olarak fiyat 0.15 – 0.20 ve 0.40 Dolar seviyelerine ulaşabilir. 

Aksi takdirde proje yetersiz kalırsa bir sıfır daha ekleyebilir. Bu durumda proje zombi ağ olarak ekosistemde yer alacaktır. Mode her ne kadar başarısız bir listeleme gerçekleştirmiş olsa da, Binance listelemesini sağlayabilir. Binance listeleme haberi Mode coinin ATH rekoru kırmasını sağlayacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar