Ana SayfaAltcoin HaberleriQubic Coin Nedir? Analiz ve İnceleme

Qubic Coin Nedir? Analiz ve İnceleme

Yeni listeleme arbitraj avantajı sağlayabilir.

spot_img

Qubic projesinin kripto para birimi olan Qubic coin Gate.io borsasında listelenecek. Bu sırada kullanıcılar, arbitraj ve listeleme avantajlarından yararlanmak istiyor. Peki tam olarak, Qubic coin nedir, nasıl alınır, analiz ve inceleme detayları bu yazımızda.

Qubic Coin Nedir?

Qubic, Dağıtılmış Defter Teknolojisi ile Akıllı Sözleşmelerin yeteneklerini birleştiren , sürtünmesiz mikro işlemler, işlem aracı olarak enerji ( Qubic Birimleri veya QU’lar), merkezi olmayan çekirdek tabanlı karar verme ve ölçeklenebilir yapay zeka çözümleri gibi benzersiz özellikler sunan öncü bir projedir . Qubic, çağa dayalı işleme ve merkezi olmayan değişimin yenilikçi kullanımıyla, dağıtılmış bilgi işlem ve finansta yeni bir çağın yolunu açıyor.

Qubic Coin Nasıl Alınır?

Qubic arbitraj avantajından yararlanmak için listeleme Gate.io borsasında gerçekleşecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları tamamlayınız;

1- Buradan Kaydınızı Başlatın.
2- Qubic/USDT işlem çiftlerinde ticarete başlayabilirsiniz. 

3- Kayıt ödüllerini almayı unutmayınız. 

İlk defakullanışlı İş Kanıtı L1 Blockchain.
İlk defa kullanışlı İş Kanıtı L1 Blockchain.

Qubic Coin

Qubic dünyasında, ekosistemi yönlendiren fayda (veya madeni para) yalnızca bir para birimi değil, bir ‘enerji’ birimidir. Qubic Birimleri (QU’lar) olarak bilinen bu birimler, akıllı sözleşmelerin yürütülmesi ve Qubic platformundaki diğer hizmetlere erişim için yakıt görevi görür. Geleneksel para birimlerinin aksine, QU’lar kullanıldığında yakılır; bu, Qubic’in benzersiz tokenomiğini anlamada temel bir kavramdır.

Epoch ve QU Nesli

Qubic ağındaki her dönem yedi günü kapsıyor ve 1 trilyon QU üretiyor. Bu birimler ağırlıklı olarak ağın omurga düğümleri olan Bilgisayarlara tahsis edilmiştir . Maksimum verimlilik senaryolarında, bir Bilgisayar potansiyel olarak 1 trilyon QU bölü 676’ya (yani 1,479 milyar QU) eşdeğer bir gelir elde edebilir. Dağıtım modeli verimliliği teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır; Optimumun altında çalışan bilgisayarların gelirlerinde düşüş yaşanacak. QU’ların geri kalan bakiyesi Hakem’e atanır . Hakem, Qubic ekonomik çerçevesinde dengeyi sağlayarak akıllı sözleşme yönetiminde, oylamada veya QU dağıtımında hiçbir rol oynamaz.

Genel arza gelince, bu belirsiz değil. Dolaşımdaki madeni paraların sınırı, emisyon madeni paraları hariç 1000 trilyonla sınırlıdır. Gelecekte – 2041’den daha erken olmamak kaydıyla – yanma oranının emisyon oranına eşit olacağı veya bu oranı aşacağı bir nokta gelecek ve bu da dolaşımdaki madeni paraların büyümesinde bir plato oluşmasına neden olacak. Bununla birlikte, madencilere ödüllerinin sonsuza dek alınacağı garantisi veriliyor.

Bu garanti yerleşik ekonomik faktörlerden kaynaklanmaktadır. Varsayımsal olarak, Qubic’in dolaşımda 999 trilyon QU’ya yaklaşması halinde, çoğunluk, yürütme ücreti olarak haftalık 1 trilyon QU’luk bir yakma işlemini başlatacak ve tutarlı bir gelir elde edilmesini sağlayacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar