Ana SayfaKripto Para HaberleriVerida (VDA) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Verida (VDA) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Verida, Web3 için dünyanın ilk özel, kendi kendini yöneten veritabanı DePIN’dir. Projenin yerel tokeni olan VDA ilk kez borsalarda listelenecek. Bu yazımızda Verida (VDA) coin nedir, nasıl alınır, Gate.io Startup detayları sorularının cevabını vereceğiz. 

Verida Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Verida (VDA) Coin Nedir?

Verida, kişisel verilerin kullanıcılar tarafından sahiplenildiği ve kontrol edildiği, merkezi olmayan kimlik üzerine inşa edilmiş, birlikte çalışabilen veritabanı depolama ve mesajlaşmaya yönelik çok zincirli bir protokoldür.

Kullanıcılar, merkezi platformlarda depolanan verilerinin kilidini açmaya teşvik edilir. İnşaatçılar bu verilere güvenilir depolama, merkezi olmayan mesajlaşma ve tek oturum açma gibi yeni heyecan verici kullanım durumları için erişir. Kullanıcıların özel verileri akıllı sözleşmelere girdi olarak kullanılabiliyor ve birden fazla blok zincirine bağlantı sağlanabiliyor.

Verida (VDA) Coin Nasıl Alınır?

Verida ilk kez borsalarda listelenecektir, ilk listelemede satın almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir;

  1. Buradan borsaya kaydolun
  2. Biraz USDT transfer edin.
  3. VDA/USDT işlem çiftinde ticarete başlayabilirsiniz. 

Verida (VDA) Gate.io Startup Detayları

Gate.io Startup yeni çıkan projelerin kullanıcılara airdrop yoluyla dağıtıldığı bir Gate borsası hizmetidir. Kullanıcılar Vıp seviyelerine göre airdrop kazanmaktadırlar. Vıp seviyeniz ne kadar yüksek olursa kazanacağınız airdrop miktarı o denli yüksek olacaktır. Startup için ayrılan miktar kullanıcılara dağıtılacaktır.

Verida Network

Verida Ağı, Verida tarafından geliştirilen temel protokol, teknoloji ve belgelerden oluşur. Geliştiriciler, ağı iyileştirmek amacıyla kodu kullanmak ve katkıda bulunmak için Verida SDK’larından yararlanabilir. Hizmet sağlayıcılar, kullanıcıların kullanmayı seçebileceği düğümleri çalıştırarak ağa altyapı sağlayabilir.

Verida Ağı, aşağıdakiler için bir araç sağlar: Verilerin paylaşımını ve keşfedilebilirliğini merkezi olmayan hale getirmek Son kullanıcıların keşfini ve güvenini merkezi olmayan hale getirmek Ağdaki katılımcılara daha adil değer dağılımı sunmak Oluşturmak ve doğrulanmış verileri güvenilir, özel, emniyetli ve merkezi olmayan bir şekilde paylaşın.

Verida Ağı ve token, bir dizi mevcut endüstriyi ve teknolojiyi alt üst edecek yeni bir veri ekonomisi oluşturacak. Kullanıcılar daha fazla veriyi birbirine bağladıkça, hem kullanıcı hem de ağ için daha fazla toplam değer ortaya çıkacak. Kullanıcı verilerinin değeri yoğunlaştıkça artar. Verilerin ağa dahil edilmesinin teşvik edilmesi, Ağ Teşvikleri bölümünde özetlenmiştir.

Verida Ağında değer, veri paylaşımı, mesajlaşma, veri doğrulama süreçleri ve yeni pazar yaratma yoluyla elde edilir. Verida ortakları tarafından hâlihazırda araştırılmakta olan birçok yeni pazar bulunmaktadır; bunlar arasında; Merkezi olmayan talep yönetimi ile hiper kişiselleştirilmiş sigorta teklifleri, Araştırmacılar için veri pazarları ile Hastaya ait sağlık verileri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar