MOB Coin Nasıl Alınır ?

mobilecoin nasıl alınır

Kripto para piyasası kırmızıya bürünürken , MobileCoin ansız bir şekilde yükselişe geçti ! Peki , MOB Coin Nasıl Alınır ?

MOB Coin Nasıl Alınır ?

Geçtiğimiz günlerde Binance borsasında listelenen MOB Coin yükselişe geçti . MOB Coini , dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden %20 komisyon indirimiyle alım-satım yapabilirsiniz .

MOB Coin Binance

  • Düşük komisyon ücretleri , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan en çok güvenilen Kripto Para Borsasına , %20 Komisyon İndirimi ve Kayıt Ödülü ile  BURADAN kaydı başlatın .
  • Kayıt işlemini başlattığınız sırada üst kısımda %20 Komisyon İndirimi olduğundan emin olun !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabı tanımlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir güçlü şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Hesap Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir. Tüm bu KYC doğrulaması , hesabınızın güvenliği içindir .
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Mobilecoin alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

MOB Coin Nedir ?

MobileCoin, masaüstü veya mobil mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla merkezi olmayan ve özel bir şekilde anında P2P işlemlerini sağlayan Stellar blok zinciri üzerine kurulmuş bir gizlilik simgesidir. MOB, kullanıcıların mal ve hizmet alışverişinde bulunmak için bir para birimi aracı olarak kullanmalarını sağlayan yerel yardımcı program belirtecidir.

İlginizi Çekebilir !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.