Ana SayfaAltcoin HaberleriGAL Coin Yorum , Geleceği 2022 - 2025 !

GAL Coin Yorum , Geleceği 2022 – 2025 !

spot_img

Geçtiğimiz günlerde Binance borsasında listelenen GAL Coin (Project Galaxy) yoğun talebe neden oldu ! Çoğu kullanıcı , GAL Coin hakkında yorum , geleceği , analiz , fiyat tahmini gibi durumları merak ediyor !  

Project Galaxy bir Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Açık ve işbirliğine dayalı bir altyapı üzerine inşa edilen Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için dijital kimlik verilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olur.

Project Galaxy, küratörlerin zincir içi ve zincir dışı birden çok veri kaynağı aracılığıyla kimlik bilgilerini toplamasına olanak tanır. Project Galaxy, geliştiricilere Uygulama Modülleri, Credential Oracle ve Credential API aracılığıyla kimlik bilgilerini kullanma yetkisi verir.

Project Galaxy (GAL)
Veriler
Dolaşan Arz
35.161.333 GAL
Toplam Arz
200.000.000 GAL
Maksimum Arz 
200.000.000 GAL
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$18.26 /$1.5

gal coin geleceği

GAL Coin Fiyat , Grafik

Bilgi Kripto web sitesinde anlık olarak , GAL Coin Fiyat , Grafik , Yorum , Analiz bilgisine Buradan ulaşabilirsiniz . Bugün 1 GAL Kaç Dolar ?

GAL Coin Yorum , Geleceği 2022 – 2025 !

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından GAL için en güvenilir yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan GAL yorum ,  geleceği ve fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

GAL Coin Yorum , Geleceği 2022

Uzman analist sitelere göre , GAL fiyatının 18,98$ seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar, Project Galaxy’nin minimum 18,28 $ ücrete ulaşması bekleniyor . Ek olarak, GAL fiyatı maksimum 20.09$ seviyesine ulaşma yeteneğine sahiptir .

GAL Coin Yorum , Geleceği 2023

Tahmin verisi analizine göre GAL fiyatının 21,13$ seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar, Project Galaxy’nin minimum 19.62 $ ücrete ulaşması bekleniyor . Ek olarak, GAL fiyatı maksimum 22.84$ seviyesini alabilecek kapasitededir .

GAL Coin Yorum , Geleceği 2024

Tahmin veri analizine göre, GAL fiyatının 30.17$ seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonunda, Project Galaxy’nin minimum 18.21 $ ücrete ulaşması bekleniyor . Ek olarak, GAL fiyatı maksimum 32.09$ seviyesine ulaşma yeteneğine sahiptir .

GAL Coin Yorum , Geleceği 2025

Tahmin verisi analizine göre GAL fiyatının 28,10$ seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar, Project Galaxy’nin minimum 25,70 $ ücrete ulaşması bekleniyor . Buna ek olarak, GAL fiyatı maksimum 37,49 $ seviyesine ulaşma yeteneğine sahiptir . Yatırımcılar ve kripto varlık sahipleri Project Galaxy Fiyat Tahmini 2025’i bilmelidir .

Yukarıda bahsedilen GAL yorum analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, GAL projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz GAL fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, GAL projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

GAL Coin Fiyat Tahmini

Project Galaxy (GAL Coin ) fiyat tahminleri henüz oluşmamıştır . yakında güncellenecektir .

Diğer Coin Yorum

GAL Coin Analiz

GAL Coin Teknik Analiz ,  kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu GAL Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. GAL/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar