Bitcoin 23 Bin Doların Üzerine Çıktı!

bitcoin çıktı

Bitcoin (BTC), haftaya kötü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, kripto para birimi tekrar yeşil bölgede işlem görüyor. Bitcoin 23 Bin Doların Üzerine Çıktı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin 23 Bin Doların Üzerine Çıktı!

Kripto para piyasası, haftaya kötü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra bir köşeyi dönüyor. Piyasa, son 24 saatte %1,5 arttı ve genel piyasa değeri hala 1 trilyon dolar seviyesinin oldukça üzerinde. Bitcoin, kendi toparlanması için devam eden piyasa performansından yararlandı. Geçen hafta 24 bin dolarlık direnç seviyesinden toparlandıktan sonra, Bitcoin haftaya kötü bir notla başladı ve Salı günü 23 bin doların altına düştü

İlginizi Çekebilir

Ayrıca, ana kripto para birimi şu anda toparlanıyor ve bir kez daha 23 bin dolarlık psikolojik seviyenin üzerinde işlem görüyor. Bitcoin son 24 saatte %0,5 arttı, bu da daha geniş kripto para piyasasına karşı düşük performans gösterdiği anlamına geliyor. Ancak, piyasa düzeltmesinin devam etmesiyle daha da yükselebilir. BTC/USD 4 saatlik grafikte düşüş eğiliminde olmasına rağmen, Bitcoin şu anda yeşil bölgede işlem görüyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.