Maliye Bakanlığı Kripto Düzenlemesi Yayınlıyor

maliye kripto
Abone Ol 

Maliye Bakanlığı Kripto Düzenlemesi Yayınlıyor ve staking için on yıllık bekletme süresini kaldırmak istiyor. Daha fazla ilerleme planlanmaktadır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Maliye Bakanlığı Kripto Düzenlemesi Yayınlıyor

Federal Maliye Bakanlığı, stake ve ödünç verme için kullanılan kripto para birimleri için on yıllık saklama süresi uzatmasını kaldırıyor. Bu, 28 Nisan 2022’de FDP parlamento grubunun ilk blockchain yuvarlak masasında açıklandı.

Buna göre, staking veya ödünç verme için kullanılan kripto para birimleri, gelecekte bir yıl sonra vergiden muaf olarak satılabilir. Federal Maliye Bakanlığı yakında Federal Maliye Bakanlığı’ndan gelen bir mektup için ilgili bir taslağı yayınlayacak. Bundan böyle, Alman vergi makamları için bir rehber görevi görecek. CDU ve SPD’ye bağlı eski federal hükümet, geçen yaz Federal Maliye Bakanlığı’ndan on yıllık bekletme süresine bağlı kalmak istedikleri bir mektup yayınlamıştı.

Önerilen Makaleler

Yıllarca süren yasal belirsizlikten sonra , FDP altındaki Federal Maliye Bakanlığı nihayet Almanya‘da kripto yuvarlanma düzenlemesini alıyor.

Federal Meclis’in FDP üyesi Frank Schäffler BTC-ECHO’ya “Bu çok önemli bir adım” diye açıklıyor. Partisinin ilk blockchain yuvarlak masa toplantısını başlattı. “Bu taslakla, Federal Maliye Bakanlığı, özellikle de stake etme ve ödünç verme söz konusu olduğunda, Almanya’daki kripto endüstrisine güçlü bir sinyal gönderiyor.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.