ABD, Bitcoin Emeklilik Planınından Neden Endişe Duyuyor?

ABD, Bitcoin Emeklilik Planınından Neden Endişe Duyuyor?
Abone Ol 

ABD Çalışma Bakanlığı, Fidelity’nin bir bitcoin emeklilik planını etkinleştirme planları konusunda “çok endişeli”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

ABD, Bitcoin Emeklilik Planınından Neden Endişe Duyuyor?

Haftanın başlarında Fidelity, kripto emeklilik planlamasına geçiş yaptığı bir makaleye yer vermiştik. Servet yöneticisinin yeni teklifinin, tasarruflarının bir kısmının ABD emekli maaşları için 401(k) yatırım planının bir parçası olarak Bitcoin’e yatırılmasına izin verdiği söyleniyor .

Şimdi ise ABD Çalışma Bakanlığı endişeli olduğunu dile getiriyor. The Wall Street Journal’a konuşan Çalışan Faydaları Güvenlik İdaresi sekreter yardımcısı Ali Khawar, “Fidelity’nin yaptıkları konusunda çok endişeliyiz” dedi . Khawar, “‘Şimdi girmelisiniz, yoksa geride kalacaksınız’ hakkında çok fazla yutturmaca var” dedi.

Önerilen Makaleler

Fidelity‘nin yeni teklifi, emeklilik tasarruflarınızın yüzde 20’sine kadar Bitcoin‘e yatırım yapmanıza izin verdiğinden, Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı öncelikle kripto piyasasının oynaklığından endişe duyuyor.

“Ortalama bir Amerikalı için yaşlılıkta emeklilik için birikim yapma ihtiyacı önemlidir” diye devam etti. “Çekilecek tonlarca başka varlığı olan milyonerler ve milyarderlerden bahsetmiyoruz.”

Haber dergisi The Block ayrıca ABD ajansının Bitcoin emeklilik planlarını tartışmak için Fidelity ile bir toplantı düzenlediğini bildirdi .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.