Enjin Coin Nedir ? ENJ Coin Kaç TL ?

enj coin

Enjin video oyun sektörü için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Oyun geliştiricileri Ethereum blok zincir üzerindeki oyun içi ögeleri tokenleştirmesine olanak tanımaktadır. Platformu kullanarak yayınlanan dijital varlıkları desteklemek adına  için ERC 20 tokeni olan ENJ Coin kullanılmaktadır.  Pek, tam olarak Enjin Coin Nedir ? ENJ Coin Kaç TL ? Enjin Coin Toplam Arz ! ENJ Coin Nasıl Alınır ? ENJ Coin Nereden Alınır ?

Enjin Coin Nedir ?

Enjin video oyun sektörü için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Oyun geliştiricileri Ethereum blok zincir üzerindeki oyun içi ögeleri tokenleştirmesine olanak tanımaktadır. Platformu kullanarak yayınlanan dijital varlıkları desteklemek adına  için ERC 20 tokeni olan ENJ Coin kullanılmaktadır. ENJ Coin , NFT gibi varlıkların değerlerini desteklemek için  oluşturulmuştur. Söz konusu ekosistem içerisinde oyun yaratıcıları ve teknoloji şirketleri token satın alabilir, elde tutabilir ve bundan gelir elde edebilmektedirler.

Enjin şirketinin kurucu ortağı ERC-1155 Ethereum standardını ortaya çıkaran isimlerden Vitek Radomski tarafından geliştirilmiştir. Şirket 2009 yılında kurulmuş fakat ENJ’nin çıkışı 2017 tarihinde, piyasaya çıkması ise 2018’de gerçekleşmiştir.  Enjin projesi  oyun geliştiricilerinin ve her boyuttaki işletmenin, saklama, satın alma, havuza katılım ve para kazanma stratejilerini geliştirmenin yan sıra jeton haline getirilmiş dijital varlıkları kullanmasına imkan tanımaktadır.

 

enj nasıl alınır

ENJ Coin Kaç TL ?

Enjin Coin Toplam Arz !

Enjin Coin Toplam Arz : 1.000.000.000 ENJ ‘ dir.

Önerilen Makaleler

ENJ Coin Nasıl Alınır ? ENJ Coin Nereden Alınır ?

Enjin Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. ENJ Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Enjin Coin Nedir ? ENJ Coin Kaç TL ? Enjin Coin Toplam Arz !

BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM İLE ENJ COİN SATIN ALMA REHBERİ

  • ENJ Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra ise hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , USDT  alımı yaparak , Serum satışlarına katılabilmektesiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.