Kore Polisi Luna Rezervlerini Dondurmak İstiyor

TERRA LUNA
Abone Ol 

Güney Kore polisinin, Terra (LUNA) kripto para birimini desteklemek için kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Luna Foundation Guard’ın (LFG) varlıklarını “dondurmak” için borsalardan talepte bulunduğu bildirildi. Kore Polisi Luna Rezervlerini Dondurmak İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kore Polisi Luna Rezervlerini Dondurmak İstiyor

Pazartesi günü Kore ulusal yayın kuruluşu KBS tarafından yayınlanan habere göre, Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı’nın siber suç polis biriminin, LFG tarafından başlatılan kurumsal fonların geri çekilmesini engelleme ihtiyacını vurgulayan birkaç borsaya yazdığını söyledi.

Rapora göre, 1. Siber Suç Soruşturma Birimi’ne bağlı müfettişler, LUNA çöküşüyle ​​ilgili zimmete geçirilen fonların LFG hesaplarında tutulduğuna ve dolayısıyla bir dondurmaya ihtiyaç duyulduğuna ikna oldular.

Ancak Polisin talebine rağmen, rapor borsaların şu anda uymak zorunda olmadığını belirtiyor. KBS, bunun için yasal bir gereklilik olmadığı için borsaların uygun gördüğü şekilde işlem yapma özgürlüğüne sahip olduğunu belirtti.

Önerilen Makaleler

LUNA ve TerraUSD (UST), stablecoin’in değerinin dolardan sıfıra düşmesiyle bu ay dramatik bir şekilde çöktü. LUNA madeni parası da %100 düştü ve Terraform Labs’a karşı bir dava ve Güney Koreli milletvekilleri de dahil olmak üzere düzenleyicilerin potansiyel olarak daha sert yaptırımlarını içeren harekete geçti.

Tüm bunların ortasında, LFG’nin kontrolü altındaki rezervleri nasıl ele aldığına dair soru işaretleri var ve kuruluş, UST sabitini kurtarmak için 80.000 BTC harcadığını söylüyor.

Vakıftan 16 Mayıs’ta yapılan bir güncelleme, rezerv bakiyesinin 313 BTC, 39.914 BNB ve 1.973.554 AVAX ile 1.8 milyar UST ve 222 milyonun üzerinde LUNA’yı içerdiğini gösterdi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.