Ana SayfaAirdrop & TestnetKarak Airdrop Rehberi

Karak Airdrop Rehberi

Bilgi Kripto olarak Airdrop ihtimallerini değerlendiriyoruz.

spot_img

Karak, gelecek milyar kullanıcı için tasarlanmış risk yönetimi Katman 2 blockchain süperşarjı yeniden değerlendirme, yapay zeka ve yeni nesil güvenli uygulamasıdır. Bu yazımızda airdrop ihtimali bulunan karak network hakkında veriler paylaşacağız. Peki tam olarak, Karak nedir, Airdrop rehberi. 

Karak Airdrop Rehberi

 1. Karak sayfasını ziyaret edin .
 2. Sınırlı kodlardan birini kullanın. Kodlar: miGFs – PeVn8 – WQNFx – VmlT4 – BEzyt (büyük/küçük harfe duyarlı) girin ve kaydolun.
 3. Şimdi Ethereum veya Arbitrum cüzdanınızı bağlayın.
 4. Şimdi bir havuz seçin ve tokenlarınızı stake edin.
 5. Karak artık Lido (wstETH) ve Swell (swETH) gibi likit staking tokenlarını, Etherfi (weETH) ve Swell (rswETH) gibi likit staking tokenlarını ve ayrıca USDC ve USDT gibi stabilcoinleri destekliyor.
 6. ETH’yi stake ederek swETH’i, Swell’de ETH’yi yeniden stake ederek rswETH’i elde edebilirsiniz. Böylece Swell airdrop’una da hak kazanacaksınız .
 7. Staking varlıkları için staking ödülleri, EigenLayer puanları ve Karak XP’leri kazanacaksınız.
 8. Henüz kendi tokenları yok ancak gelecekte bir tane çıkarmaları çok muhtemel.
 9. XP toplayan kullanıcılar, tokenleri yayına girerse muhtemelen bir airdrop alacaklar.
 10. Kampanyayla ilgili daha fazla bilgi için bu tweet’e bakın .
 11. Airdrop yapacaklarının ya da kendi tokenlerini çıkaracaklarının garantisi olmadığını lütfen unutmayın. Bu sadece bir spekülasyon.

Karak Nedir?

Karak, kullanıcıların ve geliştiricilerin güvenli stake etme ve yeniden stake etme avantajlarından yararlanmasına olanak tanıyan yeni bir ürün mimarisi sunuyor. Rollapp’ler, üretken varlıklardan elde edilen ödüller üzerine yerel olarak oluşturulmuştur ve kullanıcılar LST’ler, LRT’ler ve AVS’lerle rahatça etkileşime girerek riskleri azaltırken ödüller kazanabilirler.

Karak, Coinbase ve Pantera Capital gibi yatırımcılardan 48 milyon dolar fon topladı ve bir XP kampanyası başlattı. Kayıt olan ve Ethereum, Arbitrum veya Karak’tan Karak’a LST’leri stake eden kullanıcılar XP kazanacak. Ayrıca her yönlendirmeden daha fazla XP kazanın. Henüz kendi tokenleri yok ancak gelecekte bir tane başlatmaları çok muhtemel. Token yayına girerse XP’ler büyük olasılıkla kendi tokenlarına dönüştürülecektir.

Diğer Kripto Airdroplar:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar