Ana SayfaAirdrop & TestnetLayer3 Cube Airdrop Rehberi

Layer3 Cube Airdrop Rehberi

100 Cube topladığınızda, uygunluğunuzun onaylandığını gösteren bir açılır pencere görünecektir.

spot_img

Layer3 çok yakında kripto para piyasasında ki yerini alacak. Bu kapsamda Cube (küp) toplayan kullanıcılar Layer3 airdrop aktivitesinden yararlanabilecekler. Peki tam olarak Layer3 nedir, nasıl kullanılır? İşte Layer3 Cube Airdrop Rehberi

Şimdi Layer3 Airdrop Görevine Katılın, Gelecekte L3 Coin Kazanın!

Layer3 Cube Airdrop Rehberi

  1. Layer3 web sitesini ziyaret edin ve cüzdanınızı kullanarak kaydolun.
  2. Ücretsiz puanlar ve küpler kazanmak için “Görevler”e tıklayın ve sayfadaki çeşitli görevleri, testleri ve anketleri tamamlayın.
  3. 100’den fazla KÜP kazanmak için mümkün olduğunca çok görevi tamamladığınızdan emin olun. 100’den fazla CUBE’a sahip olduğunuzda, uygunluğunuzun onaylandığını gösteren bir açılır pencere görünecektir. Layer3 ayrıca kullanıcılardan ödüllerini en üst düzeye çıkarmak için CUBE’leri basmalarını istedi.
  4. Ekip ayrıca L3  geleceğini duyurdu. CUBE toplayan kullanıcılar, tokenleri yayına girerse muhtemelen bir airdrop alabilirler.
  5. Ancak Layer3’ten hiçbir şey doğrulanmadı ve token lansmanı ve airdrop sadece ipuçlarına dayanan spekülasyonlardan ibaret.

Layer3 Nedir?

Layer3, kriptoyu öğrenmeyi ve keşfetmeyi eğlenceli, ilgi çekici ve ödüllendirici hale getiren etkileşimli bir araştırma platformudur. Platform, 800.000’den fazla kaşifin 27 milyondan fazla zincir içi eylem gerçekleştirmesine rehberlik etti.

Layer3 Nasıl Kullanılır?

Layer3 Metamask ile kaydolduktan sonra, çeşitli ağlarda yer alan görevleri yerine getirerek kullanılır. Layer3, görevleri, anketleri ve testleri tamamlamanız için ücretsiz küp veriyor. Ödül programı yakında sona eriyor ve kullanıcılar, tamamladıkları görev sayısına bağlı olarak KÜP toplayabilecekler. 100 Cube topladığınızda, uygunluğunuzun onaylandığını gösteren bir açılır pencere görünecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar