Ana SayfaAirdrop & TestnetZircuit Airdrop Rehberi

Zircuit Airdrop Rehberi

Zircuit, web3'ün sınırsız potansiyelini güçlendiren, tamamen EVM uyumlu bir sıfır bilgi toplamasıdır.

spot_img

Bilgi Kripto oalrak en güncel Airdrop rehberlerini sizlere sunuyoruz. Bu yazımızda Zircuit coin ve Eigenlayer puan kazanmak için sizlere detaylı rehber sunacağız. Peki tam olarak Zircuit nedir, detaylı airdrop rehberi.

Zircuit Airdrop Rehberi

  1. Zircuit stake sayfasını ziyaret edin .
  2. “ rfpoja ” kodunu girin ve Ethereum cüzdanınızı bağlayın.
  3. Bir miktar ETH’ye veya başka LST tokenlerine ihtiyacınız olacaktır.
  4. Zircuit şu anda ETH, wETH, rswETH, rsETH, ezETH, stETH ve LsETH‘yi desteklemektedir. Restaking işlemleri yalnızca bu tokenlerle yapılabilir.
  5. Stake kısmında stake etmek istediğiniz ETH yada platformu seçenerek, Coinfirm yazısına tıklayın.
  6. Stake ettiğiniz varlık sayesinde Zircuit puanları ve EigenLayer puanlarından da getiri elde etmeye başlayacaksınız.
  7. Projenin henüz kendi coinleri yok ancak puan toplayan kullanıcılara gelecekte verilecek ödüllerin ipuçlarını verdiler .
  8.  Ayrıca EigenLayer puanları kazanmak için EigenLayer spekülatif airdrop’una da hak kazanabilirsiniz  .
  9. Kullanıcılar, stake edilen varlıklarını Mainnet’e taşıma veya Zircuit Mainnet yayına girdiğinde para çekme seçeneğine sahip olacak. O nedenle şu anda para çekme aktif değildir. 

Zircuit Nedir?

Zircuit, web3’ün sınırsız potansiyelini güçlendiren, tamamen EVM uyumlu bir sıfır bilgi toplamasıdır. Öncü L2 araştırmasıyla desteklenen ağın benzersiz hibrit mimarisi, geliştiricilere her iki dünyanın da en iyisini sunmak için savaşta test edilmiş altyapıyı sıfır bilgi kanıtlarıyla birleştirir.

Sıralayıcı seviyesindeki üstün performans ve güvenlik sayesinde kullanıcılar daha hızlı işlemler, daha düşük ücretler ve tam bir gönül rahatlığıyla yeni sınırları keşfedebilirler.

Zircuit’in kendi tokenı yok ancak gelecekte bir tane başlatabilir. Varlıkları stake eden kullanıcıların EigenLayer puanlarının yanı sıra Zircuit puanları da kazanacağı bir stake kampanyası başlattılar. Puan toplayan kullanıcılar, kendi tokenlarını başlatmaları halinde airdrop alabilirler. Ayrıca potansiyel olarak daha fazla ödül kazanmak için test ağını deneyin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar