Ignore Fud Nedir? 4 Token Tüm Detayları

4token nedir
Abone Ol 

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Ignore Fud projesi Gateio borsasında listeleneceğini duyurmasının ardından tekrar gündeme gelmişken sizler için 4 Token ile ilgili tüm detaylara bu yazımızda yer verdik. Ignore Fud (4 Token) Nedir, Nasıl Alınır? 4 Token Tüm Detayları

4 Token alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın

Ignore Fud (4 Token) Nedir?

Ignore Fud, DeFi ve Blockchain yeniliklerini destekleyen yeni bir meme token türü olarak tanımlanmaktadır. Ignore Fud  Coredao, Binance ve bir bütün olarak kripto para birimi endüstrisine yardımcı olmak ve daha fazla insanın kripto para birimleri kullanmasını ve benimsemesini sağlamak için oluşturuldu. Dünyanın her yerinden geniş ve güçlü bir kullanıcı topluluğuna maruz kalarak kazanmak için benzersiz bir tutuş olan topluluk merkezli bir meme ekosistemi sağlamaktadırlar.

Ekosistem %1, Operasyonel Giderler için $CORE’a ve fayda oluşturmak için Büyüme Fonuna dönüştürülür.

4 Token Nedir?

4TOKEN, Ignore Fud’ın resmi Simgesidir. Genişleyen CoreDao zincir ekosisteminin bir parçasını oluşturan topluluk odaklı bir Meme belirtecidir. 4TOKEN, Kazanmak İçin Bekletilen bir Stablecoin $USDT’dir.

4TOKEN toplam arzı kaç?

Ignore Fud toplam arz: 38.227.769.083 4TOKEN’dir.

4 Token nasıl, nereden alınır?

4Token ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.