Elon Musk, DOGE Yatırımcılarını Uyardı

Elon Musk uyardı
Abone Ol 

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, DOGE’nin en sevdiği kripto para olduğunu belirterek Dogecoin’e yatırım yaparken her şeyi riske atmamaları konusunda yatırımcıları uyardı.

Elon Musk: “DOGE’a yatırım yapmaya her şeyi dahil etmeyin”

The Wall Street Journal tarafından düzenlenen bir Londra konferansında Elon Musk, yatırımcıları mem kripto para birimi DOGE’ye çok fazla umut bağlamamaya çağırdı.

Milyarder, kripto varlıkların yüksek volatilite ile karakterize edildiğini ve bu tür yatırımların riskler içerebileceğini söyledi. Bununla birlikte, tüm dijital varlıklar arasında Dogecoin’in kendisi için özellikle çekici olduğunu, çünkü bu madeni paranın bir köpek temasıyla ilişkilendirildiğini ve mizah unsurlarına sahip olduğunu açıkça kabul etti.

İlginizi çekebilir

Elon Musk konferansta “Kimseye kripto para satın almasını veya Dogecoin üzerine bahis oynamasını tavsiye etmiyorum” dedi. Dogecoin, 2013’ün sonunda yaratıldı ve ilk şaka kripto para birimi oldu.

Bununla birlikte, zamanla, DOGE tüccarlar arasında popülerlik kazandı ve şimdi madeni para, on büyük kripto para biriminden biridir. DOGE’nin piyasa değeri neredeyse 10 milyar dolardır.

Elon Musk’ın düzenli olarak bu kripto para birimi hakkında tweetler atarak popülaritesini artırmada önemli bir rol oynadığını ve ardından DOGE oranının önemli ölçüde arttığını belirtmekte fayda var.

Dogecoin topluluğu, Musk’ın sosyal ağ Twitter’ı satın almasının ardından, DOGE’nin platforma entegre edilmesi umuduyla, kripto para biriminde güçlü bir artış olmasını da umuyordu.

Nisan ayında Musk, Twitter kuş logosunu bir Shiba Inu köpeği olarak değiştirdi ve ardından DOGE memcoin yaratıldı ve değeri 0,10 dolara yükseldi. Ancak birkaç gün sonra sosyal ağ eski logoya geri döndü ve DOGE oranı keskin bir şekilde düzeltildi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.