JUST Nedir ? JST Coin Toplam Arz !

JUST ( JST )  dünya çapındaki kullanıcılar için stablecoin ödünç verme ve yönetişim mekanizmaları sağlayan adil, merkezi olmayan bir finansal sistem kurmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların borç alabileceği, borç verebileceği, varlık yatırabileceği ve faiz kazanabileceği TRON’daki ilk resmi borç verme platformu olarak bilinmektedir. Peki tam olarak JUST Nedir ? JST Coin Nasıl Toplam Arz ! JUST Nasıl Alınır ? JST Coin Nereden Alınır ? JST Coin Kaç TL ?

JUST ( JST ) Nedir ?

JUST ( JST )  dünya çapındaki kullanıcılar için stablecoin ödünç verme ve yönetişim mekanizmaları sağlayan adil, merkezi olmayan bir finansal sistem kurmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların borç alabileceği, borç verebileceği, varlık yatırabileceği ve faiz kazanabileceği TRON’daki ilk resmi borç verme platformu olarak bilinmektedir. JUST, TRON blok zinciri için oluşturulmuş popüler bir yeni merkezi olmayan finans ( DeFi ) ekosistemidir. Çoğunlukla JustStable olarak bilinen merkezi olmayan bir stabilcoin ödünç verme platformu etrafında toplanmış eksiksiz bir ürün paketidir.

USDJ ve JUST (JST) jetonları etrafında inşa edilmiş iki jetonlu bir ekosistemdir. USDJ , değeri ABD dolarının değerine sabitlenmiş çok taraflı bir stabilcoin iken JST’nin platformda çeşitli işlevleri vardır .Faiz ödemek, platformun korunmasına yardımcı olmak ve yönetişime katılmak, kurulmasına yardımcı olmak. faiz oranları (istikrar ücretleri) ve asgari teminat oranı gibi parametreler.

JUST’ta USDJ elde etmek için, tüccarların, PTRX belirteçleriyle değiştirilen ve bir teminatlı borç pozisyonu (CDP) oluşturan teminat olarak kilitlenen TRON  dahil, desteklenen teminat belirteçleri biçiminde teminat yatırması gerekir. Yatırılan teminat miktarına bağlı olarak, kullanıcılar daha sonra ilk teminatı almak için geri ödenmesi gereken USDJ’yi basabilir ve çekebilmektedir. Platform, herhangi bir TRON kullanıcısının erişebileceği, adil ve sınırsız bir DeFi ürünleri merkezi sağlamak üzere tasarlanmıştır .

jst coin

JUST avantajlarını sıralayacak olursak :

  • Akıllı sözleşmeler varlıklarınızı korur, token / kripto para alışverişi yapmanızı ve fiyat artışlarının avantajlarından yararlanmanızı sağlamaktadır.
  • Ücret ödeyerek ve USDJ üreten JUST platformunu sürdürerek gelir elde edebilmektedir.
  • Ağda yüzlerce merkezi olmayan uygulama vardır.
  • Başarılı TRON ağı üzerine kurulu olduğu için, JUST halihazırda aktif bir sahipler ve inşaatçılar ağına sahiptir.

Bir TRC-20 belirteci olarak JUST Ağı, temel alınan TRON blok zinciri tarafından güvence altına alınmıştır. Blok zincirinin bütünlüğünü korumak ve potansiyel saldırıları engellemek için enerji yoğun çalışma kanıtı (POW) konsensüs mekanizmasını kullanan diğer platformların aksine , TRON, enerji açısından verimli, yetkilendirilmiş hisse kanıtı ( dPOS ) sistemini kullanmaktadır.

JST Coin Toplam Arz !

JST Coin Toplam Arz : 9.900.000.000 JST ‘ dir.

Önerilen Makaleler

 JUST Nasıl Alınır ? JST Coin Nereden Alınır ?

JST Coin  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. JST Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.JUST Nedir ? JST Coin Nasıl Toplam Arz ! JUST Nasıl Alınır ? JST Coin Nereden Alınır ? JST Coin Kaç TL ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • JST Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.