Huobi, Poloniex ile Birleşeceği Söylentilerini Yalanladı

Geçtiğimiz gün Poloniex borsasının Huobi ile birleşmesine dair haberler ortaya çıkmıştı. Fakat Huobi bu haberi yalanladı. Justin Sun’ın 2 borsada da yer alması bu birleşmenin mümkün olacağını gösteriyordu. Fakat durum kesinlikle Huobi tarafından reddedildi.

Popüler kripto para borsası Huobi, Poloniex ile birleşeceğine dair söylentilerin “kesin olarak doğru olmadığını” söyledi. Huobi, e-posta ile yaptığı açıklamada, “Huobi’nin yakında Poloniex ile birleşeceğine dair söylentilerin kategorik olarak doğru olmadığını kayıtlara geçirmek istiyoruz.” dedi.

Bu mail doğrultusunda Huobi ve Poloniex ‘in birleşmeyeceği netleşmiş oldu. Yine aynı şekilde 2 borsada kripto ticaret işlemlerine devam edeceği bildirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.