Binance Rezerv Kanıtı Sistemini Yayınladı!

binance por

Lider kripto para borsası Binance, şeffaflık ilkesi doğrultusunda Rezerv Kanıtı Sistemini yayınladı. Bu kanıtla beraber Binance varlıkları hakkında net bilgi sahibi olabileceksiniz.

İşte Binance Duyurusu;

Şeffaflık taahhüdümüzü özetleyen son duyurumuzun ardından Binance, kullanıcı fonlarında şeffaflık sağlama çabamızın bir sonraki adımı olan Rezerv Kanıtı (PoR) Sistemini yayınlıyoruz .

  • Bu özelliğin lansmanı ilk olarak BTC ile başlayacak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde diğer tokenler ve ağlar eklenecektir.
  • Anlık Görüntü Zamanı : 22.11.2022 23:59 (UTC)
  • Blok Yükseklikleri : BTC 764,327, ETH 16,028,978, BEP2 280,017,714, BEP20 23,288,794
Varlık
Rezerv oranı
Zincir Üzerinde Yedek
Müşteri Net Bakiyesi
BTC
%101
582.485.9302 BTC
575.742.4228 BTC

Veriler ele alındığında Binance borsasının herhangi bir açığı bulunmadığı gibi SAFU ‘da milyarlarca dolar değerinde koruma fonu bulunmaktadır. Hala bazı borsalar bu Rezerv Kanıtını kullanıcılarıyla paylaşmadılar.

Şimdi Binance’e Kaydolun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.