Helium Coin Nedir ? HNT Coin Fiyat , Yorum , Analiz !

Abone Ol 

Helium nesnelerin interneti ( loT ) cihazları için merkezi olmayan blok zincirlerle çalışan bir ağdır. Bu ağ The People’s Network olarak da adlandırılmaktadır. Bağlantı noktaları Helium Blok zinciriin yerel kripto parası olan HNT Coin ile ödenmektedir. Helium blok zinciri tamamıyla fiziki ,merkezi olmayan kablosuz ağların oluşturulmasına teşvik için geliştirilmiştir.  Ayrıca açık kaynaklı ve halka açık blok zinciri olarak tanımlanmaktadır. Helium ‘ un hedefi çıktığı tarih olan 2013 ‘ den beri , mevcut altyapıda ki yetersizlikleri tespit ederek  loT iletişimini geleceğe hazırlamaktır. Peki Helium ( HNT ) Coin Nedir ? Helium ( HNT ) Coin Fiyat , Grafik , Yorum Ve Analiz !

Helium Coin Nedir ?

Helium nesnelerin interneti ( loT ) cihazları için merkezi olmayan blok zincirlerle çalışan bir ağdır. Bu ağ The People’s Network olarak da adlandırılmaktadır. Bağlantı noktaları Helium Blok zincirinin yerel kripto parası olan HNT Coin ile ödenmektedir. Helium blok zinciri tamamıyla fiziki ,merkezi olmayan kablosuz ağların oluşturulmasına teşvik için geliştirilmiştir.  Ayrıca açık kaynaklı ve halka açık blok zinciri olarak tanımlanmaktadır. Helium ‘ un hedefi çıktığı tarih olan 2013 ‘ den beri , mevcut altyapıda ki yetersizlikleri tespit ederek  loT iletişimini geleceğe hazırlamaktır.

loT ( Nesnelerin İnterneti )  kavramını bir çok  kez görmekte ve okumaktayız. Söz konusu kavran dahilinde sadece bilgisayar tablet telefon değil , evde iş yerinde kullanılan , çevrede görmüş olduğumuz her şey ağa bağlı hale gelmektedir. Böylece her nesnenin verilerine uzaktan ulaşmak ve kontrol altına almak mümkün hale gelmektedir. Ev ve iş ortamından daha geniş ölçekteki yerler için Nesnelerin İnterneti uygulamalarını sağlayan ağları görmekteyiz. loT hayatımızı kolaylaştırmanın yanı sıra ürünleri de akıllı hale getirmektedir. Örneğin evinizden uzakta iken , evdeki klimayı açıp kapatmak yada evdeki led ışığı telefonunuzdan kontrol edebilmeniz loT teknolojisi ile mümkündür. Bütün bunlar LoRaWAN olarak adlandırılan sisteme dayanmaktadır. Helium , LoRaWAN türünden bir ağdır ve bu tür ağları desteklemektedir.

helium coin nedir

Helium düşük güçlü nesnelerin interneti cihazlarının , internet ve etkileşime girmesi için güvenli ve uygun maliyetli bir yol oluşturmayı sağlayan eşler arası kablosuz ağdır. loT cihazlarında ve sensörlerden iletilen  verileri almak veya göndermek için  Hotspot’lar ve diğer cihazları kullanan madenciler Proof of Coverage Challenges’da kablosuz ağ oluşturduklarını kanıtlayarak HNT Coin kazanmaktadırlar. Peki HNT Coin Nedir ?

HNT Coin Nedir ?

HNT Coin , Helium platformunun ana belirtecidir . Toplam arzı 223.000.000 HNT ‘dir .

Helium ( HNT ) Coin Fiyat !

Helium ( HNT ) Coin , fiyat , yorum , analiz , anlık hacim,  fiyat hesap makinesi , tarihsel veri ve Twitter yayınları ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz. 

HNT Coin Nasıl Alınır ?

Helium almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. HNT Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Helium Coin Nedir ? HNT Coin Kaç TL ? HNT Coin Nasıl Alınır ?

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ,BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir !

Helium ( HNT ) Yorum Ve Geleceği !

Helium ( HNT ) Coin yorum ve geleceği , Bilgi Kripto ‘da ! Price Prediction sitesi Helium Coin hakkında ; Kıtlık fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olduğundan, Helium’in değerinin artmaya devam etmesini bekliyor . Lütfen unutmayın, herhangi bir yatırım için bazı riskler vardır. Herhangi bir sonuca varmadan önce başarabileceklerinize yatırım yapın ve mümkün olan maksimum araştırmayı yapın.
CryptoNewZ sitesi , HNT Coin yorum ; HNT Coin 5 yıllık planda yükseliş ivmesi yakalayabilir açıklaması yaptı . Fakat bu durum , yasalar , haberler ve projenin izleyeceği yol haritasında değişikliklere yol açabilir . Bundan dolayı dikkatli olmakta fayda var .

Helium ( HNT ) Analiz !

Helium ( HNT ) Coin analiz ! kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu  HNT alım-satım derecesini görebilirsiniz.  HNT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Burada yer alan araç bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.