Ana SayfaAltcoin HaberleriHegic Coin Nedir ? HEGIC Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği...

Hegic Coin Nedir ? HEGIC Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

spot_img

Hegic, Ethereum ( ETH ) üzerindeki riskten korunma sözleşmeleri ve likidite havuzları tarafından desteklenen bir zincir üstü opsiyon ticaret protokolüdür . Hegic Coin Nedir ? HEGIC Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

Hegic Coin Nedir ?

Hegic, Ethereum ( ETH ) üzerindeki riskten korunma sözleşmeleri ve likidite havuzları tarafından desteklenen bir zincir üstü opsiyon ticaret protokolüdür.  Riskten korunma sözleşmesi, sahibine veya alıcıya belirli bir fiyattan (grev) bir varlık alma veya satma hakkı veren ve ayrıca yazar veya satıcıya bir varlık satın alma veya satma yükümlülüğü getiren, opsiyon benzeri, zincir üstü bir sözleşmedir. belirli bir zaman diliminde varlık.

Bu riskten korunma sözleşmeleri, gözetimsiz, güvenilmez ve sansüre karşı dayanıklıdır. Hedge sözleşmeleri, kendilerine kilitlenen likidite ve kodu bağımsız olarak yürüten Ethereum Sanal Makinesi (EVM) tarafından garanti edilir.

ETH ve WBTC alım /satım opsiyonları ticareti : Amerikan, nakit ödemeli ETH ve WBTC alım/satım seçenekleriyle büyük kazanın. Sabit bir prim ödeyin ve işlemlerinizin sınırsız avantajının keyfini çıkarın. Para karşılığı seçenekler otomatik olarak uygulanacaktır.

%100 gazsız opsiyon ticareti :  Gaz ücretlerinizin (işlem ücretleri) %100’ü Hegic tarafından karşılanacaktır. Kullanıclar paranızı herhangi bir yere taşıması gerekmeyecek. Şu anda minimum 10 ETH veya 1 WBTC boyutuna sahip opsiyon işlemleri için geçerlidir.
ETH ve WBTC seçenekleri için en düşük fiyatlar : Hegic’teki opsiyon fiyatları, Deribit gibi merkezi borsalardakinden otomatik olarak daha düşük ayarlanır. En düşük opsiyon fiyatları Hegic’te olduğu için daha az prim ödemektedirler.
1 Milyon Dolar’dan fazla opsiyon ticareti için talep üzerine derin likidite : 1.000.000$’dan fazla boyut seçeneği ile Likidite zaten orada, isteğe bağlı opsiyon satış havuzlarında alım satımları.
KYC, kayıt veya hesap yasağı yok :  Hegic bir şirket değil, bir protokoldür. Bu, kodun kullanıcıya yasaklayamayacağı veya kullanıcıdan herhangi bir kişisel veri talep edemeyeceği anlamına gelir.
hegic coin analiz

Hegic, güvenilir olmayan opsiyon ticaretini geliştirmek isteyen likidite sağlayıcıları için bir havuz modelini entegre eden bir mekanizma sunar. Bu Ethereum tabanlı platform, tüccarların kâr için girebilecekleri veya işlem ücretlerinin bir kısmı için doğrudan bir likidite sağlayıcısı olarak katılabilecekleri bir opsiyon ticaret portalıdır. Sözleşmelerin her biri, üçüncü taraf işlemcilerin katılımı olmaksızın merkezi olmayan bir şekilde tamamen oluşturulur, sürdürülür ve düzenlenir.

HEGIC belirteci, tüm belirteç sahipleri arasında ödeme ücretlerinin %100’ünün dağıtılması için kullanılan bir ERC-20 hizmet belirtecidir. Biriken işlem ücretleri, her üç aylık dönem boyunca tüm HEGIC sahiplerine dağıtılır. Sahipler daha sonra oranları, uzlaşma ücreti boyutlarını, kullanım fiyatı çarpanlarını ve desteklenen varlık türlerini belirleyerek yönetime katılabilirler. HEGIC token sahipleri, sözleşme satın alırken %30 indirim alırlar.

  • Çağrı veya satım opsiyonları satarak getiri : Kullanıcının Çağrı satmaya ve ETH veya WBTC’de prim kazanmaya başlayabilmesi  için ETH veya WBTC yatırmalı. Satışları satmaya başlamak ve USDC’de getiri elde etmek için USDC sağlanmalı. 7/24 otomatik zincir üstü seçenekler satışı.
  • Otomatik riskten korunma ile satış yapan sıfır kayıplı seçenekler : Kullanıcılar , otomatik riskten korunma ile olumsuz yönlerden otomatik olarak korunmayı seçebilmektedir. Hedge edilmiş likidite dilimleriyle, her zaman yatırdığınız tutarı çekebileceklerdir.
  • Opsiyon satıcıları için gözetimsiz havuzlar : Likidite havuzlarındaki fonlarınıza sizden başka kimsenin erişimi yoktur. Onlara dokunabilecek tek bir şirket veya kişi yok.
  • Binlerce seçeneği otomatik olarak sat : Hegic’te edinilen her opsiyon sözleşmesinde kullanıcı likiditesi kullanılacaktır. Bir opsiyon satıcısı olarak, süresi dolan tüm opsiyonlarda orantılı primler kazanacak veya kullanılmış olanlardan bazılarını kaybedeceklerdir.
  • Farklı havuzlar arasında likidite çeşitlendirme : Kullanıcının parasını bir dizi likidite havuzuna yatırabilir ve aynı anda alım ve satım opsiyonlarını satmaya başlayabilir. Satılan her seçenek için gerçek zamanlı APY ve P&L’nizi izlenir. Farklı pazar döngülerinde başarılı olunabilir.

Hegic Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

HEGIC Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

HEGIC Coin Fiyat , Grafik ve Piyasa Değeri !

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .HEGIC Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz 

HEGIC Coin  Yorum ve Geleceği !

HEGIC Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, HEGİC  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

HEGIC Coin Teknik Analiz !

HEGIC Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu HEGİC alım-satım derecesini görebilirsiniz. HEGİC /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

[table id=45 /]

[table id=46/]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar