Gemini, Kolombiya’ nın En Büyük Bankası İle Kripto Ticareti İçin Ortak Oldu !

gemini borsası haber

Kripto para borsası olan Gemini Kripto para ticareti için Kolombiya ‘nın en büyük bankalarından olan Bancolombia ile ortak oldu. New York merkezli olan  Gemini, Bancolombia ile yaklaşan bir ortaklık yoluyla Latin Amerika’ya genişleyeceğini duyurdu.

Gemini , Bancolombia Bankası İle Ortak Oldu ! 

14 Aralık’ta yürürlüğe girecek olan ortaklık , Bancolombia’daki müşterilerin 4 kripto varlıkla ticaret yapmasına izin verecek. Bunlar ise  Bitcoin ( BTC ), Ether ( ETH ), Litecoin ( LTC ) ve Bitcoin CashBCH )’dir. Sınırlı sayıda yaturımcı , varlıkların değişimi ve muhafazası için kriptoya özel altyapı sağlayacak olan Gemini borsası aracılığıyla doğrudan Bancolombia banka hesaplarından kripto satın alabilecek. Kullanıcıların kripto varlıklarını doğrudan hesaplarından çekip çekemeyecekleri ise henüz  belirsizliğini korumaktadır.

6 Aralık’ta ortaklıkla ilgili bir duyuruda , “Gemini’nin Latin Amerika’daki varlığının stratejik genişlemesine yönelik önemli bir adım olarak hizmet ettiğini” belirtti. Ayrıca :

”Bölge genelinde blok zincirine ve yenilikçi teknolojilere olan ilgi arttıkça kriptonun Latin Amerika’nın gelişiminde önemli bir rol oynayabileceğine inanıyoruz.” şeklinde açıklamada bulunmuştur.

gemini bancolombia

Önerilen Makaleler 

Söz konusu ortaklık, Kolombiya’nın mali düzenleyicisi Superintendencia Financiera de Colombia (SFC) tarafından yürütülen bir yıllık bir pilot programın parçası olarak yürütülecek.

Ocak ayında SFC, Gemini, Binance ve Meksika borsası Bitso dahil olmak üzere projeye başvuran on dört kripto borsasından 9’unu seçtiğini duyurdu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.