FTX, Dizi Oluyor!

FTX Dizi oluyor
Abone Ol 

Amazon, kripto para borsasının çöküş hikayesine dayanan bir mini dizi sipariş etti. Yapımcılığını Marvel’ın son Avengers filmlerinin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşler üstlenecek. Amazon, FTX kripto borsası hakkında bir dizi çekecek! FTX, Dizi Oluyor! FTX, Dizi Oluyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Amazon, FTX kripto borsası hakkında bir dizi çekecek

Sekiz bölümden oluşacak dizinin yapımcılığını kardeşlerin yapım şirketi ABGO üstlenecek. Yönetmenler, birkaç bölümü bağımsız olarak sahnelemeyi ve projenin genel prodüksiyonunu üstlenmeyi planlıyor.

Dizi, AppleTV+’ın The Hunters and Invasion’ın yazarı David Weil tarafından yazılıyor. Film, FTX ve kurucusu eski CEO’su Sam Bankman-Freed hakkında haber yapan isimsiz birkaç gazetecinin raporlarına dayanacak.

Russo kardeşlere göre, FTX’in çöküşü, gezegende şimdiye kadar işlenen en küstah dolandırıcılık eylemlerinden biridir.

Kripto borsasının kurucusunu, karmaşık ve potansiyel olarak tehlikeli güdülere sahip çok gizemli bir figür olarak adlandırdılar.

Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısı Mike Larocca, Angela Russo-Otstot ve Scott Nemes’in yanı sıra Russo kardeşlerin yürütücü yapımcılığını üstlendiği birkaç Marvel çizgi roman oyuncusu, dizide rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

Daha önce Chainalysis’in araştırma başkanı Eric Jardine , kripto para birimi endüstrisinin FTX’in çöküşünden daha yıkıcı olaylar yaşadığını söylemişti .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.