Binance Launchpad’de Hooked Protocol (HOOK) Coin Satışı Başlıyor!

hook coin nasıl alınır
Abone Ol 

Binance Launchpad üzerindeki 29. projeyi kullanıcılarına duyurdu. Hooked Protocol (HOOK) Coin satışı Launchpad katılım formatında olacak. Peki tam olarak, Hooked Protocol (HOOK) Coin nedir, nasıl alınır, yorum , geleceği! 

Hooked Protocol nedir?

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için özel Öğren ve Kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor.

Hooked Protocol, kitlesel kullanıcı benimsemesi ve web3 eğitimi ile topluluğu büyütmek için özel ürün deneyimi oluşturur ve bu arada web3’e geçiş yapan işletmeler için onboarding altyapısını entegre eder. Misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmaktır.

 • Web3 topluluk ağ geçidi: Çeşitli ilgi çekici teşvikler, kolay erişimli cüzdan ve merkezi olmayan kullanıcı kimliği ile oluşturulmuştur.
 • Oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi: Sürükleyici (deneyime dayalı) öğrenme ve meraklı (meraka dayalı) öğrenme ile birleştirilmiş modern bir eğitim sistemi
 • Uygulama altyapısı: Daha fazla uygulamayı ve işletmeyi web3 ve Hooked ekosistemine dahil etmek için altyapı entegrasyonu.

Hooked Protocol, bu yılın başlarında iki tur özel token satışından 6M USD artırdı. Tokenların %20’si özel satışlara tahsis edilmiştir.

HOOK Coin nedir?

Hook coin ekosistemin yönetişim tokenidir. Yalnızca ekosistem içi yardımcı program tokeni HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek token (HOOK) yönelimli yapıyı benimser.

Hooked Protocol (HOOK) Coin nasıl alınır?

Hooked Protocol (HOOK) Coin alım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Hook sadece Binance borsasında satışa sunulacaktır.
 • Token satışına katılmak için bir Buradan hesap oluşturun.
 • Tüm hesap doğrulama işlemleri ve Kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayın. KYC doğrulamasını tamamlamadan token satışına katılamazsınız.
 • Mobil yada web sürümden Launchpad kısmına giriş yapın.
 • Ön satış 4 kademeden oluşacaktır.
 • BNB Tutma Hesaplama Dönemi : Ön satışa katılmak için mevcut çeşitli hesaplardaki günlük ortalama BNB tutarlarınız sayılacaktır. BNB katılım mekanizması detayları buradadır. 
 • Abonelik Süresi: (2022-12-01 09:00)
 • Hesaplama Dönemi:(2022-12-01 12:00)
 • Token Dağıtımı: (2022-12-01 12:00)

Hooked Protocol (HOOK) Coin yorum, geleceği

Hooked Protocol (Hook) coin yorum ve geleceği hakkında yorum yapmak için çok erkendir. Fakat projenin lider kripto para borsası Binance tarafından ön satışa sunulması, projeye olan güven konusundaki tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır. Launchpad kısmında ön satışa sunulan token , ilk ICO fiyatı $0.10 ‘dan gerçekleşmiştir. Bildiğiniz üzere Binance sadece ekosistem için yararlı, güven sağlayan , ekibi ve projesi değerli olan kripto varlıkları listelemektedir.

Hooked Protocol (HOOK) Sıkça Sorulan Sorular

Hook Coin ne zaman ön satışa çıkacak?

Ön satış 2022-11-24 03:00 tarihinden itibaren başlayacaktır.

Hook Coin ön satış fiyatı nedir?

İlk ön satış fiyatı 0.10 Cent üzerinden gerçekleşmiştir.

Hook coin ne zaman listelenecek?

2022-12-01 13:00 tarihinde nihai token dağıtımı gerçekleştirilecektir. Bu tarihten itibaren listelenecektir.

Hook Coin nereden alınır?

Hook Binance borsasından satın alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.