Frutti Dino (FDT) Coin Nedir, Yorum, Fiyat

fdt token
Abone Ol 

FDT Token ilk kez ön satışa sunulacak. 2022-10-04 03:00:00UTC tarihinde başlayacak ön satış, 2022-10-05 03:00:00UTC tarihinde sona erecek. Peki tam olarak, Frutti Dino (FDT) Coin Nedir, Nasıl Alınır? Frutti Dino (FDT) Coin Yorum, Fiyat bilgisi bu yazımızda.

FDT Ön Satışına Katılmak İçin Buradan Kaydınızı Başlatın! (Bonus İçerir)

Frutti Dino Nedir?

“Frutti Dino”, oyuncuların, yaşam alanlarını genetik deformasyonlu vahşi mutantlara karşı savunmak için benzersiz, cesur kişiliklere sahip NFT tabanlı dinoları kullandığı sıradan bir SRPG’dir (strateji rol yapma oyunu).

Frutti Dino’nun oyun içeriğine bağlı, sorunsuz bir şekilde tasarlanmış bir blok zincir eko ile heyecan verici bir oyun oynamanın yanı sıra bir dizi oyna-kazan yöntemine sahiptir. Oyuncular, NFT tabanlı dinolarını basabilir, yükseltebilir ve yakabilir; bu, aynı zamanda pazarda her zaman takas edilebilir. Kazançları en üst düzeye çıkarmak için oyuncular ayrıca dinozorları, özel arazileri ve eksiksiz keşif gezilerini kiralayabilir. Frutti Dino, platformdan bağımsızdır ve sorunsuz oyun için mobil optimizasyon ile hemen hemen her işletim sisteminde çalıştırılabilir.

FDT Coin/Token Nedir?

FDT, Frutti Dino ekosistemini sürdüren BEP-20 tabanlı bir yönetişim tokenidir. FDT’leri diğerlerinin yanı sıra Dino Breeding, FDT Staking ve Dino Exchange’de kullanabilirsiniz.

  • Token Adı: Frutti Dino Token
  • Token Kodu: FDT
  • Total Arz: 1,000,000,000

fdt token

Frutti Dino (FDT) Yorum

Frutti Dino Token henüz borsada listelenmemiştir. İlk listelemesi Gateio üzerinden gerçekleştirilecektir. Listeleme sonrasında yorum ve analiz verileri burada güncellenecektir. Tüm bunların yanı sıra sosyal medya hesaplarına baktığımız aşağıdaki verilere sahiptirler;

  • CMC: 18.835 Takip
  • Twitter: 35.7K Takip
  • Telegram: 23.537 Üye
  • Discord: 15.878 Üye

Frutti Dino (FDT) Fiyat

FDT Token henüz listelenmesi gerçekleşmemiştir. Bu yüzden fiyat tablosu eklenememiştir. Listeleme esnasında yada sonrasında fiyat tablosu eklenecektir.

Frutti Dino’nun kurucuları kimlerdir?

Kurucusu Jayden Lee ‘dir. Lee, 20 yıllık tam yığın programlama deneyimi ve çok sayıda web hizmeti ve mobil uygulama hizmeti geliştirme, iş modeli tasarımı ve hizmet tasarımı alanında uzmandır. Oyunun kuruculuğunu Monoverse üstlenmektedir. Monoverse, 3N Koreli oyun şirketleri NCSOFT, NEXON ve Netmarble’dan iş uzmanları ve oyun geliştiricilerinden oluşan blok zinciri tabanlı yeni bir oyun geliştiricisidir. Monoverse, blok zinciri aracılığıyla sahip olunabilecek dijital varlıkları tanımlamaya ve bunları güvenli, adil ve uygun bir şekilde dağıtmak için oyunlar, merkezi olmayan finans ve platformlar oluşturmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.