Fidance (FDC) Coin Nedir, Yorum, Fiyat

fdc
Abone Ol 

Çevrimiçi video oyunları, oyunculara boş zamanlarını heyecan verici oyunlar oynayarak geçirmenin ve ödüller ile oyun içi ürünler kazanmanın bir yolu olan Fidance (FDC) Coin Nedir, Yorum, Fiyat.

FDC Alım-Satım İçin Buradan Kaydınızı Başlatın! (Bonus İçerir)

Fidance (FDC) Coin Nedir?

Fidance , Metaverse’deki Binance Smart Chain’de (BEP-20) yer alan, oynayarak kazanılan bir NFT blockchain dans oyunudur. Bu yeni oyun, oyuncuların paralarını yatırmalarına, metaverse dans mücadelelerine katılmalarına, varlıklara sahip olmalarına, NFT’leri satın almalarına ve çok daha fazlasına izin verecek.

Fidance’in Android ve iOS sürümleri, Q2/2023’te kullanıma sunulacak. Ve bu NFT dans oyununun ilk izlenimleri Fidance Crypto Player sahiplerine sunulacak. Fidance, 1.000.000.000.000 $FDC’de maksimum arz ile meta veri deposuna girecek şekilde ayarlanmıştır. 

Oyuncular $FDC Coin kullanarak varlık satın alabilir ve daha fazla $FDC Coin ve değerli NFT varlıkları kazanmak için sınırsız dans oyunları oynayabilir. Pop, Hip Hop ve daha fazlası gibi tüm popüler müzik türlerinden müzikler ile oyuncular daha önce hiç dans etmedikleri gibi dans edecek ve öldürücü dans hareketlerini sergileyecek.

NFT ve merkezi olmayan topluluk katılımı sayesinde milyarlarca dolarlık bir işletmeyi, tamamen doğrulanabilir bir blok zinciri ve sınırsız kazanç potansiyelini bir araya getiren büyümenin sınırı yok FiDance!

  • Kayıt kodu: FDC
  • İsim: FIDANCE
  • Maks. Arz: 1.000.000.000.000 FDC
  • Ağ: Binance Akıllı Zincir (BEP-20)

Fidance (FDC) Coin Yorum

Fidance, piyasaya giren yeni kripto varlıklar arasında yer almaktadır. 12/09/2022 tarihinde piyasalarda yer alan FDC için yorum yapmak çok erken gözüküyor. En yüksek fiyat seviyesi $0.003678 olan token bu seviyeden makale tarihiyle bu seviyeden %98 oranında düşüş yaşamıştır. FDC en düşük $0.00008485 fiyat seviyesini görmüştür.

Fidance (FDC) Coin Fiyat

Bilgikripto.com sitesinde canlı kripto para fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. FDC canlı fiyat bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.


Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.